Врач эндоскопист в Киеве. Колоноскопия в Киеве, гастроскопия в Киеве.

Вхід


Реєстрація на сайті

Ендоскопія

Напрямок:
Напрямок:

Ендоскопію цілком обругновано відносять до найбільш інформативних і ефективних методів дослідження. А все тому, що цей метод дозволяє візуалізувати точну картину патологічного процесу.

Ендоскопія в Києві — доступність для всіх.

Отже, що ж собою являє ендоскопія? Це огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопа, який являє собою тонку еластичну трубку з освітлювальним приладом і камерою. Ендоскоп вводиться в порожнину через природні шляхи: в шлунок — через рот, в бронхи — через гортань, в сечовий міхур — через сечовипускальний канал, в товстий кишківник — через анус і т.д.

Гарний ендоскопіст в Києві — це реальність.

Лікарі-ендоскопісти нашого медичного центру за допомогою сучасного обладнання і спираючись на свій досвід, з високою точністю зможуть виявити захворювання порожнистих органів і порожнин людського тіла.

Перевагою кабінету ендоскопії в Медичному центрі "Інго" є рівень оснащеності сучасним ендоскопічним обладнанням та відеосистемою Fujinon. Відеосистема дає можливість не тільки швидко провести огляд, що важливо для комфорту пацієнта, але і зробити дослідження максимально інформативним. Записаний відеоматеріал проглядається детально кілька разів після завершення процедури, зберігається в архіві і може бути доступний для порівняння в динаміці. Це дозволяє оцінити якість призначеного лікування.

У Медичному центрі «ІНГО» проводяться відеоезофагогастродуоденоскопія і відеоколоноскопія.

Що таке ФГДС?

Фіброгастродуоденоскопія або відеоезофагогастродуоденоскопія — це візуальне дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (стравохід, шлунок, дванадцятипала кишка) за допомогою гастроскопа (Відеогастроскоп) — гнучкого, тонкого зонда.

Відеоколоноскопія — це візуальне дослідження нижніх відділів шлунково-кишкового тракту (товстого і термінального відділу тонкого кишківника) за допомогою колоноскопа (Відеоколоноскоп) — гнучкого, тонкого зонда.

Коли слід звернутися до лікаря-ендоскопіста за консультацією?

Якщо Ваш лікар хоче підтвердити правильність поставленого діагнозу і призначає вам ендоскопічне обстеження, то до нього варто прислухатися, адже за допомогою ендоскопії можна виявити:

 • доброякісні новоутворення
 • виразки
 • ерозійні зміни слизових
 • внутрішні кровотечі
 • наявність сторонніх тіл
 • причини болю
Гастроскопія — навіщо і коли її призначають?

Гастроскопія, як один з видів ендоскопії, найчастіше рекомендована тим пацієнтам, які мають скарги на нудоту, блювоту, больові або дискомфортні відчуття в шлунку. За допомогою гастроскопії з легкістю можна виявити:

 • виразку шлунка і дванадцятипалої кишки
 • поліпи в шлунку
 • дуоденіти (запалення дванадцятипалої кишки)
 • запалення слизової оболонки стравоходу (езофагіт)
 • підозри на пухлини
Сьогодні гастроскопія — це один з найбільш інформативно вичерпних методів дослідження шлунково-кишкового тракту. Процедура практично безболісна, швидка — триває всього 2-3 хвилини, і не має неприємних наслідків.

Колоноскопія. Міфи і реальність.

Даний вид ендоскопії дозволяє з максимальною точністю виявити патологічні зміни в товстій кишці і нижніх відділах травного тракту на ранніх стадіях. І якщо раніше ходили наполегливі чутки, що процедура ця неефективна і травматична, то сьогодні пацієнти вже переконалися в тому, що це всього лише помилка.

Застосування новітнього діагностичного обладнання дозволяє нам до мінімуму знизити дискомфорт пацієнта в області досліджуваних органів.

Ректосігмоскопія як різновид колоноскопії.

Ректосігмоскопія є різновидом колоноскопії, при якій досліджується не весь товстий кишківник, а лише його частина — пряма і сигмоподібна кишка. При дослідженні використовується тонкий гнучкий ендоскоп з камерою, який дозволяє виявити поліпи, доброякісні та злоякісні утворення, а також правильно поставити діагноз Вашим лікарем.

Показання для Ректосігмоскопії:

 • часті закрепи
 • кров в калі
 • біль в прямій кишці
 • втрата ваги на тлі зниження апетиту
Для ендоскопічних досліджень в Медичному центрі «Інго» використовуються відеоскопи останнього покоління, які володіють високими можливостями роздільної здатності. Тому при виявленні підозрілих ділянок їх легко розглянути. Зображення виводиться на екран з високою роздільною здатністю. При виявленні "підозрілої" слизової для виявлення передракових змін проводиться прицільна біопсія таких ділянок. За допомогою апарату лікар прибирає вирости слизової, так звані маленькі поліпи (поліпи до 3 міліметрів). Також можливе проведення Хелп-тесту для експрес-діагностики хелікобактеріоза шлунка. Після закінчення процедури відеоезофагогастродуоденоскопіі і колоноскопії лікар розповість про всі знайдені симптоми, а при Вашому бажанні — продемонструє або запише відео на носій.

У клініці Ви також зможете одразу отримати консультацію вузького спеціаліста (гастроентеролога, хірурга, проктолога) за бажанням.

записатися на прийом

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner