Напрямки поліклініки

Вхід


Реєстрація на сайті

Напрямки поліклініки

Педіатрія

Кожні батьки цінують в своєму житті, перш за все, здоров'я дитини. Ніщо так не радує нас, як бадьорий, веселий і жвавий малюк. Тому першочерговим завданням для батьків стає пошук кваліфікованого педіатра, який буде ретельно і відповідально стежити за здоров'ям. Ми прекрасно знаємо, що зустріти такого лікаря — справжній успіх і вдача, тому підібрали до відділення педіатрії найдосвідченіших і кваліфікованих фахівців. Дитячий лікар в Києві, консультація педіатра. Районні поліклініки вже давно перестали відповідати будь-яким бажаним стандартам обслуговування і рівню лікування. Але навіть якщо мова йде про приватні клініки, батькам деколи доводиться стикатися з тим, що їм не завжди подобається сам лікар, його призначення або навіть ставлення до малюка.

Функціональна діагностика

Функціональна діагностика — це комплекс неінвазивних методів, тобто таких, які не порушують шкірні покриви. Така діагностика допомагає оцінити функціональні можливості органів пацієнта. Функціональна діагностика підходить абсолютно всім, незалежно від віку та наявності захворювань, навіть дітям і вагітним. Її використовують для виявлення патологій на ранніх стадіях, для виключення захворювань при постановці діагнозу, а також для контролю процесу лікування.

Гінекологія

Жіночий організм в сучасному світі зазнає дію безлічі фізичних і психоемоційних навантажень. Це безумовно позначається на жіночому здоров'ї. І тому завдання кожної жінки — зберегти його як можна довше, не дивлячись на негативні фактори навколишнього середовища. І на допомогу в цьому приходить гінекологія - наука про репродуктивні функції жіночого організму. Але тільки своєчасне звернення до фахівців може гарантувати успіх в такій делікатній сфері. Консультація гінеколога як органічна, елементарна та обов'язкова процедура. Запобігти появі серйозних проблем гінекологічної сфери є основною метою лікаря гінеколога.

Кардіологія

У сучасному світі хвороби серця і системи кровообігу не тільки стали більш частими, але і значно «помолодшали». Якщо раніше серцеву аритмію, ішемічну хворобу, інфаркти та інсульти діагностувати можна було лише у людей поважного віку, то наразі все частіше пацієнтами кардіологів стають особи 30 років і молодше. Саме тому своєчасне звернення до кардіолога може стати запорукою успішного лікування без трагічних наслідків для кожного. Сучасна кардіологія сьогодні має можливість пропонувати компетентну діагностику і кваліфіковану лікувальну допомогу всім пацієнтам з порушеннями серцево-судинної системи.

Мамологія

Кожній жінці варто не просто пам'ятати про здоров'я свого організму. Їй потрібно турбуватися про нього постійно. Стояти на варті жіночого здоров'я, запобігаючи негативним змінам в молочних залозах, покликана наука Мамологія. Зважаючи на настільки несприятливу ситуацію з екологією, негативний вплив зовнішніх факторів і способу життя на здоров'я жінки — усі ці фактори сприяють зростанню онкологічних захворювань, своєчасне звернення за консультацією до лікаря-мамолога повинно стати для кожної жінки обов'язковою процедурою.

Онкологія

Онкологія — розділ медицини, що вивчає доброякісні та злоякісні пухлини, механізми і закономірності їх виникнення і розвитку, методи профілактики, діагностики та лікування. Рак — глобальна проблема ХХІ століття. Однак, сучасні методики дають можливість діагностувати патологію на ранніх стадіях і побороти захворювання раз і назавжди. Головне пам'ятати, що рак — не вирок, треба вірити в свої сили і оточити себе підтримкою близьких. На консультацію онколога краще приходити разом з родичем або найближчим другом. Ми розуміємо, що прийом у цього лікаря — це може бути психологічно важким випробуванням, тому важливо, щоб поруч була людина, яка підтримає і допоможе отримати від консультації якомога більше користі.

Травматологія та ортопедія

Травмпункт — це підрозділ, куди найчастіше звертаються з травмами або гострими захворюваннями опорно-рухового апарату і призначений для надання необхідної медичної допомоги травмованому (потерпілому). Важливо знати, що профіль травмпункту — це надання допомоги, насамперед, при пошкодженнях рук і ніг — це садна, рани, вивихи, переломи. Пошкодження в області голови — справа нейрохірургів, обличчя — щелепно-лицьових хірургів, грудної клітини та живота — хірургів стаціонарних відділень багатопрофільних лікарень. З огляду на те, що травма відбувається раптово, і може трапитись з людьми різного віку, то в такий момент важливо, щоб травмпункт працював без перерв, вихідних і святкових днів, обслуговуючи і дорослих і дітей.

Хірургія

Хірургія сьогодні може бути швидкою, безболісною і не вимагає тривалої реабілітації. У хорошій клініці завжди підберуть спосіб лікування з мінімальними можливими втручаннями. Звичайно, для цього знадобляться консультації профільних фахівців і додаткові аналізи. Щоб не витрачати даремно час, нерви і гроші, важливо звернутися до лікаря, який точно визначить, без яких обстежень і аналізів не обійтися, а які в даній ситуації є обов'язковими.

Ендоскопія

Ендоскопію цілком обругновано відносять до найбільш інформативних і ефективних методів дослідження. А все тому, що цей метод дозволяє візуалізувати точну картину патологічного процесу. Ендоскопія в Києві — доступність для всіх. Отже, що ж собою являє ендоскопія? Це огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопа, який являє собою тонку еластичну трубку з освітлювальним приладом і камерою. Ендоскоп вводиться в порожнину через природні шляхи: в шлунок — через рот, в бронхи — через гортань, в сечовий міхур — через сечовипускальний канал, в товстий кишківник — через анус і т.д.

Терапія

Будь-яке первинне звернення пацієнта з приводу будь-якого нездужання завжди починається зі звернення до терапевта. Тільки після бесіди з цим фахівцем будуть зрозумілі подальший хід спостереження, об'єм діагностики, додаткових консультацій і безпосереднього лікування хворого. Лікар-терапевт спочатку має володіти базовими знаннями за всіма медичними напрямками, адже не дарма існує приказка, що «терапевти знають все». І це не випадково, оскільки до терапевтичного відділення звертаються пацієнти найрізноманітніших професій з найрізноманітнішими скаргами.

Алергологія

Ще три десятиліття тому алергія зустрічалася досить рідко і не було навіть єдиної статистики захворювань. На сьогоднішній день за даними вчених більше половини населення планети страждає на той чи інший вид алергії. Перш за все алергія - це неадекватна відповідь імунної системи на алерген. Самі по собі алергени не створюють небезпеку, але незвичайна реакція організму на них може спровокувати серйозну проблему для здоров'я. Алергія - це гіперчутливість організму на певні зовнішні чинники: їжу, кліматичні умови (яскраве сонце, вітер, пил), вовну тварин або пилок рослин, лікарські препарати, укуси комах та ін.

Гастроентерологія

Гастроентеролог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням проблем шлунково-кишкового тракту. Досвідчений гастроентеролог в Києві пояснить, що вважається, що приводом звернутися до гастроентеролога є «проблеми в області живота». Типові з них такі: біль і дискомфорт в животі будь-якого характеру; часті диспепсичні явища (відрижка, печія, гіркий, кислий чи специфічний присмак у роті, здуття живота або надмірне газоутворення, порушення стула: проноси, запори);Отоларингологія

Розвиток багатопрофільної медицини ставить пацієнта перед вибором — до якого лікаря і коли саме слід звернутися, якщо болить горло, турбує нежить, кашель, стало важко говорити чи дихати? Давайте спробуємо розібратися по порядку — хто ж такий ЛОР або Отоларинголог і чим він займається? Отоларинголог (ЛОР-лікар, «вухо-горло-ніс») — лікар, який займається лікуванням захворювань вуха, горла (задня стінка горла, мигдалини, верхні дихальні шляхи — глотка, гортань), носа і придаткових пазух носа. Якщо захворювання гостре і короткочасне, по типу ГРВІ (скарги присутні до 5 днів: нежить, біль в горлі, кашель), то слід звернутися насамперед до сімейного лікаря або терапевта, який призначає лікування і визначає необхідність консультації отоларинголога.

Проктологія

Незважаючи на те, що проктологія, як окремий напрямок медицини, виникла тільки в ХХ столітті, сьогодні вона є дуже затребуваною. Якщо раніше захворювання прямої кишки і консультації по ним вважалися чимось «незручним», то сьогодні все більше людей, які стикаються з такими проблемами, вважають необхідними своєчасні відвідування проктолога. І це правильна позиція, адже пряма кишка вимагає до себе особливої ​​уваги. Допомогти у вирішенні проблем з прямою кишкою допоможе професійний лікар-проктолог.

Ендокринологія

Ендокринологія як галузь медицини досить затребувана в останні десятиліття не тільки в Україні, але і по всьому світу. Захворювання залоз внутрішньої секреції стали практично характеристикою тих, хто неправильно харчується, відчуває вплив постійних стресів і веде неправильний спосіб життя. Завданням ендокринолога як в Києві, так і в інших регіонах країни, є своєчасно діагностоване захворювання, постійне спостереження за пацієнтом і розробка адекватного курсу лікування. Симптоми ендокринних захворювань вкрай різноманітні і можуть мати безліч «масок» інших захворювань.

Фізіотерапія

Фізіотерапія відома практично всім пацієнтам з дитинства, і переоцінити її значення практично неможливо. Чому? Тому що це така ж складна і важлива галузь медицини як і терапія, неврологія, хірургія, офтальмологія та інші. Більш того, метою фізіотерапії є не просто лікування захворювання, а досягнення найкращого результату при мінімальному навантаженні на людський організм. Сьогодні вона є настільки відомим розділом медицини, що дозволяє стверджувати: її застосування ефективно, практично при будь-яких хворобах.

Ультразвукова діагностика

Ультразвукове Дослідження — найпоширеніший метод інструментальної діагностики. З його допомогою обстежують внутрішні органи, тканини, суглоби, артерії та вени.УЗД — найпростіший метод дослідження організму, який не має протипоказань і небажаних наслідків, тому підходить навіть маленьким дітям. Однак бувають випадки, коли лікар УЗД не зможе обстежити пацієнта через зайвої ваги або метеоризму, тому що вони перешкоджають проникненню ультразвукових хвиль.

Ревматологія

Наш ревматолог знає, як вам допомогти! На жаль, якщо раніше слово «ревматизм» передбачало, що їм хворіють в основному тільки люди старшого покоління, то сьогодні ця вже досить поширена хвороба у всіляких формах вражає зовсім молодих людей. Причини криються і в несприятливих екологічних умовах, і в ослабленому імунітеті, а крім того, ревматичні захворювання можуть виникати після перенесених «на ногах» застуд. Але це не привід опускати руки. Лікарі ревматологи медичного центру «Інго» ефективно і професійно вирішують проблеми подібного характеру.

Стоматологія

Здорові зуби — це не просто приємно і красиво. Це — запорука нормального травлення і обмінних процесів, а відповідно — всього стану організму людини. Для того, щоб вам було легше прийняти рішення звернутися за стоматологічними послугами саме до наших фахівців, ми наведемо приклад того, як в цьому напрямку працює наша клініка. Дуже часто візит до стоматолога багато з нас затягують до тих пір, коли вже немає можливості терпіти і тоді лікарю дуже непросто зняти гострий біль і максимально швидко вирішити проблему пацієнта. Не зволікайте та не чекайте появи болю, зверніться одразу!

Неврологія

Всі хвороби від нервів — як говориться в старому жарті. Проте, частка істини в цих словах є. Нервова система — частина нашого організму, яка виконує найважливішу функцію: дозволяє адаптувати нас з вами до швидких змін умов навколишнього середовища, вчасно і правильно відреагувати, пристосуватися, зберегти в робочому режимі всі інші органи і системи. Тому, як тільки з ладу виходить нервова система, відразу ж настає збій в інших: серцево-судинної, опорно-рухової, органах травлення та виділення і, звичайно, в психічній сфері.

Офтальмологія

Офтальмологія як окрема галузь медицини, що вивчає орган зору, покликана, перш за все, заннайматися лікувям і профілактикою захворювань очей. На щастя, сьогодні велика частина населення країни вже добре усвідомлює необхідність ранньої діагностики та своєчасного виявлення очних хвороб, а тому вважає за краще консультуватися з офтальмологами при виявленні найменших дискомфортних явищ в якості свого зору.

Урологія

Урологія, як одна з областей клінічної медицини, займається лікуванням, діагностикою та профілактикою захворювань сечостатевої системи людського організму. До фахівця лікаря-уролога звертаються в рівній мірі як жінки, так і чоловіки. Найбільш поширеними урологічними захворюваннями на сьогоднішній день є цистити, пієлонефрити, сечокам'яна хвороба, уретрити, простатити та деякі інші. І щоб не допустити прогресування будь-якого з цих захворювань, необхідна своєчасна консультація уролога.

Дерматовенерологія

Кваліфікований дерматовенеролог - запорука успішного лікування та відмінного здоров'я. Два розділи медицини - дерматологія і венерологія - були об'єднані практично в одну науку, яка впритул займається діагностикою, лікуванням і профілактикою шкірних і венеричних захворювань. Таке об'єднання двох спеціальностей обумовлено тим, що найчастіше венеричні захворювання проявляються у вигляді різних патологічних змін шкіри.

Рентгенологія

Рентгенолог — лікар, який займається діагностикою з використанням рентгенівських (Х) променів. Останні, проходячи через тканини різної щільності, відображаються на знімку тінями з більшою або меншою інтенсивністю. Дослідження допомагає виявити захворювання кістково-суглобової системи, внутрішніх органів. Для точності та отримання більшого обсягу інформації воно виконується в кількох проекціях.

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner