Функціональна діагностика

Функціональна діагностика

Напрямок:
Напрямок:

Функціональна діагностика — це комплекс неінвазивних методів, тобто таких, які не порушують шкірні покриви. Така діагностика допомагає оцінити функціональні можливості органів пацієнта. Функціональна діагностика підходить абсолютно всім, незалежно від віку та наявності захворювань, навіть дітям і вагітним. Її використовують для виявлення патологій на ранніх стадіях, для виключення захворювань при постановці діагнозу, а також для контролю процесу лікування.

У МЦ «ІНГО» до Ваших послуг 7 напрямків функціональної діагностики:

• Електрокардіографія (ЕКГ). Призначається як при вже виявлених патологій, так і для профілактики захворювань серця. Вимірює основні функції серця в стані спокою. Для вимірювання роботи серця при фізичній активності можливе проведення ЕКГ з навантаженням.

• Добовий моніторинг артеріального тиску. Використовується переважно для діагностики гіпертонічної хвороби та артеріальної гіпертензії. Пацієнт протягом доби носить спеціальний апарат, який через задані інтервали вимірює тиск і суміжні показники, записує і аналізує їх в динаміці. Таким чином фіксується час, коли тиск підвищується або знижується, величина коливань і інші показники.

• Добовий (холтерівське) моніторування ЕКГ. На відміну від звичайної кардіограми, яка показує роботу серця в стані спокою, холтерівський моніторинг відслідковує серцеву активність поки пацієнт займається своїми справами, тобто при звичайній щоденній навантаженності людини. На пояс пацієнта кріпиться портативний реєстратор ЕКГ з електродами-липучками на грудях, який відстежує роботу серця і фіксує необхідні дані.

• Велоергометрія. Виявляє збої в роботі серця при фізичних навантаженнях. Кардіограма записується, поки пацієнт крутить педалі велосипеда. Паралельно вимірюються пульс і артеріальний тиск.

• Спірографія (дослідження функції зовнішнього дихання). Вимірювання зміни обсягу легень при диханні. За результатами дослідження лікар може призначити додатково спірографію з медикаментозною пробою. Метод використовується переважно при захворюваннях легенів і бронхів, а також для профілактики. За 48 годин до дослідження необхідно відмовитися від тютюнопаління і алкоголю.

• Електроенцефалографія. Вивчення активності нервової системи і роботи мозку; виявлення їх патологій. На голову пацієнтові одягають спеціальний шолом з присосками, який фіксує активність мозку і передає дані на монітор.

• Експрес-аналіз складу тіла. Вимірювання відсоткового співвідношення ваги складових організму: рідини (внутрішньоклітинної та позаклітинної), жирових клітин, кісткової і м'язової тканини. За результатами тесту визначається реальне і рекомендоване співвідношення води, м'язів і жиру в організмі, розробляються рекомендації з досягнення результату. Актуально для збереження здоров'я при схудненні.

Всі процедури в МЦ «ІНГО» проводять досвідчені фахівці з використанням сучасного обладнання. Приходьте з призначенням лікаря або за власним бажанням для профілактики. Наші лікарі проведуть функціональну діагностику вашого організму і дадуть рекомендації щодо поліпшення загального фізичного стану.

записатися на прийом

Доктора

Всі лікарі
Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Контактна інформація

Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Велика Васильківська, 54-Б:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 21:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя   09:00 – 15:00


Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Ревуцького, 5-А:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 20:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя     не працює

   м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54 Б
   м. Київ, вул. Ревуцького, 5А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)

+38 (044) 591 50 20, +38 (067) 406 42 43
info@mcingo.com.ua
Договір оферти


Втомились від телефонних розмов?

Пишіть нам в месенджери за посиланнями нижче:

  Viber Telegram Telegram-bot - отримати документи Facebook


Ліцензія МОЗ України АЕ №281613 від 11.12.2013     ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НАША РОДИНА"