Врач гастроэнтеролог в Киеве. УЗИ брюшной полости в Киеве, гастроскопия в Киеве.

Вхід


Реєстрація на сайті

Гастроентерологія

Напрямок:
Напрямок:

Гастроентеролог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням проблем шлунково-кишкового тракту.

Досвідчений гастроентеролог в Києві пояснить, що:

Вважається, що приводом звернутися до гастроентеролога є «проблеми в області живота».

Типові з них такі:

  • біль і дискомфорт в животі будь-якого характеру;
  • часті диспепсичні явища (відрижка, печія, гіркий, кислий чи специфічний присмак у роті, здуття живота або надмірне газоутворення, порушення стула: проноси, запори);
Гарний гастроентеролог в Києві: міф чи реальність?

Потрібно пам'ятати, що стан шлунково-кишкового тракту впливає на процеси в усьому організмі, визначаючи рівень обміну речовин і життєвий тонус в цілому. Тому важливо пам'ятати про інші приводи для звернення до гастроентеролога:
  • неможливість набору вагу;
  • прогресивний набір ваги;
  • анемія (зниження гемоглобіну в крові);
  • часті алергічні захворювання;
  • часті шкірні висипання і грибкові інфекції будь-якої локалізації;
  • випадіння волосся;
  • ослаблення імунітету і часті простудні захворювання;
Останнім часом, на жаль, не рідкістю є виявлення вірусних гепатитів, які протягом багатьох років можуть протікати абсолютно безсимптомно або маскуватися непечінковими симптомами (синдром хронічної втоми, підвищена стомлюваність, депресія та ін.). Ці захворювання допоможуть виявити лабораторні обстеження, призначені гастроентерологом.

Важливо пам'ятати, що деякі захворювання шлунково-кишкового тракту протікають безсимптомно та можуть бути виявлені виключно за результатами обстеження. Особливо, якщо ви самі усвідомлюєте, що харчуєтеся не зовсім вірно, бурхливо реагуєте на стреси — своєчасне обстеження і профілактика вбережуть вас від можливих проблем.

До гастроентеролога краще приходити натщесерце або хоча б через 2 години після останнього прийому їжі. Напередодні небажано виконувати надмірні фізичні вправи на прес, оскільки м'язова крепатура може спотворити дані при пальпації. Всі лабораторні та інструментальні обстеження шлунково-кишкового тракту проводяться суворо натщесерце, не допускається паління і жування жувальної гумки з ранку, а напередодні ввечері рекомендована рання вечеря до 19.00 та виключення жирної їжі.

УЗД черевної порожнини в Києві

Не потрібно думати, що лікар обов'язково призначить вам гору всіляких «важких» ліків». Щорічне планове обстеження шлунково-кишкового тракту включає в себе безпечні і безболісні методи обстеження: УЗД органів черевної порожнини та лабораторний аналіз на печінкові проби (4-6 показників).

Більшість гастроентерологічних проблем можливо усунути за допомогою зміни свого раціону і режиму харчування, причому без дорогих медикаментів. До того ж в гастроентерології гарні результати дає фітотерапія і санаторно-курортне лікування.

записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner