Хірургія

Вхід


Реєстрація на сайті

Хірургія

Напрямок:
Напрямок:

Хірургія сьогодні може бути швидкою, безболісною і не вимагає тривалої реабілітації. У хорошій клініці завжди підберуть спосіб лікування з мінімальними можливими втручаннями. Звичайно, для цього знадобляться консультації профільних фахівців і додаткові аналізи. Щоб не витрачати даремно час, нерви і гроші, важливо звернутися до лікаря, який точно визначить, без яких обстежень і аналізів не обійтися, а які в даній ситуації є обов'язковими.

Приводом для запису на консультацію до хірурга в Києві можуть бути:

  • переломи, вивихи, розтягнення, інші серйозні травми, особливо з розтином;
  • рани, які не загоюються 2 тижні і більше;
  • гострий біль в животі, яка не проходить протягом декількох годин;
  • ущільнення лімфовузлів або молочних залоз, болі при торканні;
  • гнійні або інші утворення на шкірі;
  • дискомфорт від огрубілих мозолів;
  • вростання нігтів;
  • естетичні дефекти (в тому числі шрами).
Хірургічне втручання — серйозна процедура, навіть якщо мова йде про видалення невеликої бородавки. Займатися цим має виключно дипломований хірург в спеціально обладнаному стерильному кабінеті. Важливо, щоб пацієнт повністю довіряв доктору і був упевнений в його діях.

Кваліфікованого і досвідченого хірурга в Києві Ви знайдете в МЦ «ІНГО». У клініці ведуть прийом два хірурга для дорослих і один для дітей з досвідом роботи від 18 років.

На консультації хірург поставить низку питань про скарги, способ життя, спадковості, минулі хвороби і так далі. Потім лікар огляне проблемне місце і при необхідності призначить додаткові аналізи та/або консультації інших фахівців.

Лікарі в МЦ «ІНГО» роблять все можливе, щоб мінімізувати оперативне втручання або, якщо це можливо, уникнути зовсім. Хірурги медичного центру використовують сучасні технології та фармацевтичні препарати, щоб скоротити період реабілітації. Деякі операції, як, наприклад, видалення мозолі або кріодеструкція бородавки, взагалі не вимагають відновлення. Новітні методики дозволяють проводити оперативні втручання, після яких шрами і рубці залишаються майже непомітними, або ж повністю відсутніми.

Наші хірурги розглядають випадок кожного клієнта як унікальний. З огляду на результати обстеження і аналізів, а також загальний фізичний стан, вони підбирають найоптимальніший спосіб втручання, а також супроводжують пацієнта після операції. Фахівці МЦ «ІНГО» роблять все можливе, щоб Ви якомога швидше увійшли в звичний ритм життя. Наші хірурги чекають Вас на консультацію.

<< НАЗАД

записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner