Врач маммолог в Киеве: консультация маммолога в Киеве, маммография в Киеве.

Мамологія

Напрямок:
Напрямок:

Кожній жінці варто не просто пам'ятати про здоров'я свого організму. Їй потрібно турбуватися про нього постійно. Стояти на варті жіночого здоров'я, запобігаючи негативним змінам в молочних залозах, покликана наука Мамологія. Зважаючи на настільки несприятливу ситуацію з екологією, негативний вплив зовнішніх факторів і способу життя на здоров'я жінки — усі ці фактори сприяють зростанню онкологічних захворювань, своєчасне звернення за консультацією до лікаря-мамолога повинно стати для кожної жінки обов'язковою процедурою.

Консультація мамолога в Києві: це перш за все турбота про себе.

Одним з найбільш надійних методів виявлення захворювання молочної залози, звичайно ж, є консультація досвідченого мамолога. Саме лікар-мамолог, проаналізувавши спосіб життя пацієнтки, враховуючи генетичну схильність до того чи іншого захворювання, вивчивши прояви дискомфорту в області молочних залоз, може призначити своєчасні методи діагностики і лікування.

Коли ж варто в обов'язковому порядку звернутися за консультацією до фахівця? У тому випадку, якщо у вас з'явилися:

 • поглиблення на шкірі грудей;

 • зміна форми молочної залози;

 • припухлості або ущільнення;

 • лущення, почервоніння або зморщування шкіри на грудях;

 • ущільнення або припухлість сосків;

 • виділення кров'яних або гнійних виділень з соска;

 • больові відчуття в грудях або в пахвових западинах

 • збільшення лімфовузлів під пахвами;


У нашому центрі кваліфікований мамолог призначить вам комплекс досліджень, за допомогою яких стає можливим визначення захворюваннь грудної залози на ранній стадії.

Мамографія в Києві — раннє виявлення захворювань молочної залози.

Мамографія — відмінний профілактичний метод діагностики, який здатний виявити навіть перші приховані форми раку молочної залози. Процедуру призначають не тільки з профілактичною метою, а й для уточнення стадій перебігу хвороби. Мамографія безболісна, оскільки при її проведенні застосовуються безпечні мінімальні дози рентгенівських променів. Основний плюс такої діагностики - виявлення не тільки пухлин, але і мікрокальцинатів (0,01 мм), які за допомогою пальпації пацієнтка або лікар не зможуть виявити.

Наші маммологи наполегливо і цілком обгрунтовано рекомендують проходження мамографії щорічно жінкам старшим 40 років, а також тим, у кого є генетична схильність до пухлинних захворювань.

УЗД молочних залоз — уточнення діагнозу.

Ультразвукове сканування (УЗД, ультрасонографія) молочних залоз допомагає оцінити стан молочних залоз в режимі реального часу. Цю процедуру призначають додатково до мамографії в разі, якщо існує високий ризик розвитку злоякісної пухлини, а також коли проведення мамографії не рекомендується пацієнтці (наприклад, при вагітності) або в якості скрінінга всім жінкам до 40 років. УЗД грудей не тільки є максимально інформативним у виявленні новоутворень, але і дозволяє отримати якісне зображення внутрішньої структури органу.

Перевагою виконання УЗД при виявленні захворювань молочної залози є:

 • Відсутність іонізованого випромінювання.
 • Можливість з високим відсотком вірогідності виявляти пухлини.
 • Доступність.
Пункція молочної залози в Києві — точність і ефективність.

Цю процедуру призначають в тому разі, якщо попередні методи обстеження молочної залози виявили такі прояви як: новоутворення (ущільнення, вузлики), зміни кольору шкіри грудей, появи виразок, гнійних або кров'янистих виділень з сосків. Ця інвазивна процедура — тобто з використанням голки — перш за все, призначена для отримання з грудей клітин, для подальшої їх передачі на аналіз. Тільки за допомогою пункції можливо визначити характер новоутворення — доброякісне воно або злоякісне.

Існує кілька способів проведення даної маніпуляції:

 • За допомогою тонкої голки — тонкоголкова пункція — яка безболісно вводиться під шкіру без анестезії. Основні плюси: невелика травматичність шкіри грудей, відсутність рубців.
 • За допомогою пістолета для біопсії і товстої голки — товстоголкова пункція — з використанням місцевої анестезії. Перевага — можливість отримання більшого обсягу зібраного матеріалу для дослідження.
 • За допомогою декількох проколів тонкою голкою — стереотаксична пункція — молочної залози. Плюс — значний обсяг біоматеріалу з різних частин ущільнення.
 • За допомогою висічення уражених тканин — інцизійна пункція — під місцевим знеболенням. Призначається лише при вже виявленій пухлині молочної залози.

Пункцію молочної залози призначають як при первинному зверненні пацієнток, так і для уточнення діагнозу при вже наявному захворюванні (кістозні утворення, фіброаденома, злоякісна пухлина). Це дуже ефективна діагностична маніпуляція, яка дає можливість мамолога призначити адекватне лікування для кожної пацієнтки.


записатися на прийом

Доктора

Всі лікарі
Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Контактна інформація

Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Велика Васильківська, 54-Б:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 21:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя   09:00 – 15:00


Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Ревуцького, 5-А:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 20:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя     не працює

   м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54 Б
   м. Київ, вул. Ревуцького, 5А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)

+38 (044) 591 50 20, +38 (067) 406 42 43
info@mcingo.com.ua
Договір оферти


Втомились від телефонних розмов?

Пишіть нам в месенджери за посиланнями нижче:

  Viber Telegram Telegram-bot - отримати документи Facebook


Ліцензія МОЗ України АЕ №281613 від 11.12.2013     ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НАША РОДИНА"