Онкологія

Онкологія

Напрямок:
Напрямок:

Онкологія — розділ медицини, що вивчає доброякісні та злоякісні пухлини, механізми і закономірності їх виникнення і розвитку, методи профілактики, діагностики та лікування.

Рак — глобальна проблема ХХІ століття. Однак, сучасні методики дають можливість діагностувати патологію на ранніх стадіях і побороти захворювання раз і назавжди. Головне пам'ятати, що рак — не вирок, треба вірити в свої сили і оточити себе підтримкою близьких.

На консультацію онколога краще приходити разом з родичем або найближчим другом. Ми розуміємо, що прийом у цього лікаря — це може бути психологічно важким випробуванням, тому важливо, щоб поруч була людина, яка підтримає і допоможе отримати від консультації якомога більше користі.

Що взяти на прийом?

Відвідуючи лікаря-онколога в МЦ «Інго», необхідно мати при собі історію хвороби, результати раніше призначених аналізів, перелік препаратів, які приймав пацієнт. Рекомендуємо Вам перед візитом до лікаря записати всі свої питання. Прийом у онколога може виявитися нелегким випробуванням для будь-якої людини, тому можна забути запитати про головне. Якщо ж питання будуть під рукою, ефективність консультації зросте в рази.

Як проходить консультація?

  • Лікар проводить загальний фізикальний огляд, ставить запитання про спосіб життя, спадкову схильність, знайомиться з результатами аналізів, що були призначені раніше, при необхідності призначає додаткові.

  • На основі проведеної лабораторної діагностики та інструментальних досліджень онколог ставить пацієнту попередній діагноз, який, як правило, ще потрібно перевірити ще раз і підтвердити.


Крім консультацій в МЦ «ІНГО» проводяться наступні процедури:

  • операції на шкірі (висічення, широке висічення пухлин шкіри
  • взяття зіскрібка шкіри
  • пункційна біопсія пухлин молочної залози
  • пункційна аспірація пухлин (кіст) молочної залози.

У МЦ «Інго» працюють одні з кращих хірургів-онкологів в Києві. Лікар проведе первинний огляд, при необхідності повторні консультації, відповість на всі питання, призначить необхідні аналізи і доступно розшифрує їх результати. Перевага МЦ «Інго» в тому, що у нас працюють лікарі, які не просто консультують, але і є практикуючими хірургами. Таким чином і прийоми, і всі необхідні маніпуляції проводить один і той же лікар, який з перших вуст знає історію пацієнта.

МЦ «Інго» використовує сучасне обладнання та інструментарій, передові методи діагностики та лікування. Ми дбаємо про Ваше здоров'я і зробимо все від нас залежне, щоб допомогти подолати недугу.


НАЗАД


записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі
Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Контактна інформація

Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Велика Васильківська, 54-Б:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 21:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя   09:00 – 15:00


Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Ревуцького, 5-А:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 20:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя     не працює

   м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54 Б
   м. Київ, вул. Ревуцького, 5А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)

+38 (044) 591 50 20, +38 (067) 406 42 43
info@mci.ua
Договір оферти


Втомились від телефонних розмов?

Пишіть нам в месенджери за посиланнями нижче:

  Viber Telegram Telegram-bot - отримати документи Facebook


Ліцензія МОЗ України АЕ №281613 від 11.12.2013     ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НАША РОДИНА"

baner