Врач проктолог Киев: проктолог киев,консультация проктолога киев,врач проктолог киев.

Проктологія

Напрямок:
Напрямок:

Незважаючи на те, що проктологія, як окремий напрямок медицини, виникла тільки в ХХ столітті, сьогодні вона є дуже затребуваною. Якщо раніше захворювання прямої кишки і консультації по ним вважалися чимось «незручним», то сьогодні все більше людей, які стикаються з такими проблемами, вважають необхідними своєчасні відвідування проктолога. І це правильна позиція, адже пряма кишка вимагає до себе особливої ​​уваги. Допомогти у вирішенні проблем з прямою кишкою допоможе професійний лікар-проктолог.

Лікар-проктолог як фахівець з різних захворювань прямої кишки повинен стати для пацієнта тією особою, якій без сорому можна довіритись і розповісти про свої проблеми. Що ж є приводом для негайного візиту до проктолога?

У зоні ризику, в першу чергу, знаходяться люди, які:

 • ведуть сидячий малорухомий спосіб життя,
 • страждають ожирінням,
 • пацієнти з варикозною хворобою нижніх кінцівок.
Не менш важливо відвідати проктолога вагітним, незалежно від терміну вагітності.

Крім того, кожному слід звертати увагу на ті симптоми, що насторожують, які можуть говорити про можливі проблеми з товстою кишкою, а це такі:
 • кров'яні або слизові виділення в калі
 • біль в прямій кишці (як постійний, так і періодичний)
 • запори
 • діарея
 • печіння (свербіж) в області заднього проходу
 • припухлості (вузлики, шишки) в області анального отвору
 • нетримання калу
Якщо у пацієнта спостерігається хоча б одне з названих дискомфортних проявів, необхідно терміново звернутися за консультацією до проктолога.

У Києві консультація проктолога доступна кожному. Досить звернутися до Медичного центру «Інго», репутації якого довіряють десятки тисяч пацієнтів. На консультації лікар-проктолог після бесіди з пацієнтом збере анамнез, проведе первинний огляд і визначиться з подальшим обстеженням, якщо таке необхідно.

Виходячи з опису пацієнтом тих дискомфортних станів, які він відчуває, досвідчений проктолог призначить необхідні сучасні методи діагностики і підбере ефективний метод лікування.

Які захворювання може діагностувати і успішно лікувати проктолог?

До найбільш поширених захворювань прямої кишки відносяться:

 • геморой
 • анальний свербіж
 • коліти
 • поліпи і кондиломи анального каналу
 • анальні тріщини.
Тільки кваліфікований фахівець зможе встановити правильний діагноз і призначити адекватне лікування, використовуючи передові методи лікування.

Лікування геморою останнім часом стало звичайним в Києві для пацієнтів лікарів-проктологів. Своєчасне звернення до лікаря і використання новітніх методик в лікуванні дозволяє успішно справлятися з цією поширеною хворобою.

Сьогодні пропонуються як хірургічні, так і консервативні методи лікування геморою. Консервативні методи — це, перш за все, медикаментозна терапія (підібрана ВИКЛЮЧНО індивідуально для кожного пацієнта) і лазеротерапія.

Консервативні методи лікування геморою успішно застосовуються на ранніх стадіях розвитку захворювання.

Важливо знати, що гострий геморой цілком може успішно бути вилікований в амбулаторних умовах. У Медичному центрі «ІНГО» застосовується малоінвазивний метод електролікування за допомогою апарату «Сургітрон», що є органозберігаючою методикою, меншболючою процедурою, яка потребує стаціонарного лікування.

В окремих випадках лікар-проктолог може рекомендувати хірургічний метод в стаціонарі — геморроідектомію (при постійних кровотечах і випаданні вузлів), як правило, це стається на третій або четвертій стадії геморою.

Лікування анальних тріщин на сьогоднішній день — досить поширене направлення і вимагає професійного лікування. До факторів, що провокують появу анальних тріщин, традиційно відносять:
 • неправильне харчування, що супроводжується запорами
 • підняття важких предметів, що спричиняє розвиток захворювання
 • шкідливі звички (зловживання алкоголем, паління)
Лікуються анальні тріщини нехірургічним методом і оперативним.

При консервативному лікуванні лікарем призначається спеціальна дієта, яка допоможе нормалізувати стул, а також медикаментозні препарати і спеціальні ванночки.

При хірургічному методі вирішення проблеми проводиться висічення анальної тріщини разом з рубцевими тканинами навколо неї.

Варто пам'ятати, що тільки досвідчений лікар-проктолог може обрати оптимальне лікування для свого пацієнта.

Знайти «свого» лікаря-проктолога, в якому можна бути впевненим, Ви зможете в Медичному центрі «ІНГО», який оснащений сучасним діагностичним обладнанням, де працюють лікарі вищої категорії і де до кожного пацієнта ставляться з особливою увагою. Не випадково, пацієнти впевнено рекомендують наших фахівців, вважаючи, що це найкращі проктологи в Києві.

<< НАЗАД


записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі
Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Контактна інформація

Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Велика Васильківська, 54-Б:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 21:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя   09:00 – 15:00


Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Ревуцького, 5-А:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 20:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя     не працює

   м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54 Б
   м. Київ, вул. Ревуцького, 5А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)

+38 (044) 591 50 20, +38 (067) 406 42 43
info@mci.ua
Договір оферти


Втомились від телефонних розмов?

Пишіть нам в месенджери за посиланнями нижче:

  Viber Telegram Telegram-bot - отримати документи Facebook


Ліцензія МОЗ України АЕ №281613 від 11.12.2013     ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НАША РОДИНА"

baner