Врач стоматолог в Киеве. Отбеливание зубов в Киеве, протезирование зубов в Киеве.

Вхід


Реєстрація на сайті

Стоматологія

Напрямок:
Напрямок:

Здорові зуби — це не просто приємно і красиво. Це — запорука нормального травлення і обмінних процесів, а відповідно — всього стану організму людини. Для того, щоб вам було легше прийняти рішення звернутися за стоматологічними послугами саме до наших фахівців, ми наведемо приклад того, як в цьому напрямку працює наша клініка.

Лікування зубів. Не тягнути до останнього.

Дуже часто візит до стоматолога багато затягують до тих пір, коли вже немає можливості терпіти і тоді лікарю дуже непросто зняти гострий біль і максимально швидко вирішити проблему пацієнта. Не зволікайте та не чекайте появи болю, зверніться одразу! Саме тому існує універсальне правило — відвідувати стоматолога двічі на рік для профілактики.

Наші професійні стоматологи, які спостерігають постійних пацієнтів, завжди вчасно виявляють найменші зміни в стані зубів, чи починається карієс або пульпіт, виникає запалення окістя або утворення зубного каменю. Тому, звертаючись до нас вчасно, ви можете застрахувати себе від неприємних відчуттів, всіляких ускладнень і гарантувати собі здоров'я зубів.

Завжди пам'ятайте, що в Києві ви можете звернутися в медичний центр «Інго» і самі переконатися в тому, що лікування зубів повинно бути правильним і комфортним.

Реставрація зубів як запорука краси посмішки.

Технології сучасної стоматології спрямовані не тільки на лікування зубів, але і на створення ідеальної форми зубного ряду, при якому пацієнт отримує повноцінну ідеальну посмішку. Наші стоматологи завжди запропонують своєчасну реставрацію зубів, якщо при огляді виявлять у вас:

  • тріщини і відколи зубів;
  • невиправдані щілини між зубами;
  • дефекти емалі;
  • широко поширився карієс;
  • нерівності зубів;
Крім того, оцінивши стан зубного ряду, вам запропонують кілька методів вирішення виниклої проблеми, починаючи від звичної реставрації фотополімерами і закінчуючи самими прогресивними технологіями.

Відбілювання зубів в Києві. Примха чи необхідність?

З огляду на цілком обгрунтоване прагнення виглядати в усіх відношеннях здоровою і успішною людиною, багато хто прагне того, щоб посмішка була свіжою і білосніжною. Відбілювання зубів, за великим рахунком, це особистий вибір, який робить людина сама відповідно до свого стилю і ставленню до життя.

Сьогодні величезна кількість стоматологічних клінік надає своїм клієнтам послуги відбілювання зубів. Ми підходимо до цього питання відповідально і серйозно, і заздалегідь попереджаємо своїх пацієнтів про те, що перш ніж прийти на відбілювання зубів, кожному необхідно знати наступне:
  • Потрібно закрити всі питання щодо позбавлення від карієсу.
  • Зняти зубний наліт.
  • Провести чистку зубів (видалення зубного каменю та ін.).
  • По можливості відмовитися від такої шкідливої ​​звички як куріння.
  • Визначитися у відтінку відбілювання.
Якщо ви підійдете до питання відбілювання зубів «з толком і розстановкою», наші стоматологи зроблять все так, щоб якомога більше мінімізувати дискомфорт, який може виникнути в перший час при вживанні гарячої/холодної їжі і напоїв. Все це будуть лише тимчасові явища, після зникнення яких ви будете мати красиву посмішку.

Протезування зубів в Києві.

Коли виникає ситуація при якій немає можливості відновити ідеально весь зубний ряд, ми пропонуємо своїм пацієнтам скористатися послугою протезування. Це пов'язано з тим, що відсутність зубів в будь-якій частині рота може привести як до змін прикусу, так і до порушень травлення через неможливість нормально пережовувати їжу.

Залежно від стану порожнини рота, наявності або відсутності тих чи інших зубів, наші досвідчені стоматологи-протезисти порекомендують вам той чи інший вид протезування, а також врахують всі ваші побажання щодо подальшого комфортного використання зубних протезів.

Медичний центр «Інго» — не просто клініка широкого профілю, а й справжня стоматологічна клініка в Києві. Переконатися в цьому ви можете самостійно, звернувшись до наших фахівців за допомогою.

записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner