Травматология Киев. Ортопед киев, консультация, хороший, травматолог в Киеве.

Вхід


Реєстрація на сайті

Травматологія та ортопедія

Напрямок:
Напрямок:

Травмпункт — це підрозділ, куди найчастіше звертаються з травмами або гострими захворюваннями опорно-рухового апарату і призначений для надання необхідної медичної допомоги травмованому (потерпілому).

Важливо знати, що профіль травмпункту — це надання допомоги, насамперед, при пошкодженнях рук і ніг — це садна, рани, вивихи, переломи. Пошкодження в області голови — справа нейрохірургів, обличчя — щелепно-лицьових хірургів, грудної клітини та живота — хірургів стаціонарних відділень багатопрофільних лікарень.

З огляду на те, що травма відбувається раптово, і може трапитись з людьми різного віку, то в такий момент важливо, щоб травмпункт працював без перерв, вихідних і святкових днів, обслуговуючи і дорослих і дітей.

Сучасний травмункт передбачає актуальне оснащення, умови для надання ріхних методів допомоги, переваги. Для уточнення діагнозу при зверненні постраждалого до травмпункту при закритих пошкодженнях найчастіше потрібно рентген-дослідження. У Медичному центрі «Інго» — це рентгенологічний комплекс провідного виробника медичного обладнання General Electric з цифровою обробкою даних і режимом рентгеноскопії. Дана апаратура дозволяє в режимі реального часу проводити вправлення вивихів, репозицію переломів і фіксацію кінцівок в правильному положенні.

Невід'ємна частина травмпункту — операційна і гіпсовочна кімнати. У Медичному центрі «Інго» є мала операційна, оснащена сучасним обладнанням та інструментарієм. Всі витратні матеріали виключно одноразового використання, а багаторазовий інструментарій проходить обробку у власній стерилізаційної кімнаті прямо в Медичному Центрі, в так званій «кімнаті чистоти».

Гіпс при переломах і вивихах накладають для якісної і комфортної іммобілізації кінцівок. Сучасні технології дозволяють виконувати гіпси легкої і зручної для пацієнта конструкції, так званий «софт-каст» або «скотч-каст». Подібні фіксуючі пов'язки пропускають випаровування з боку шкіри і не перешкоджають доступу кисню із зовнішнього боку, тобто є «дихаючими», що запобігає подразнення, свербіння і мацерацію (просочування шкіри рідиною, і в наслідок цього — набухання). Також вони не бояться вологого середовища — тобто повністю зберігають міцність при зустрічі з водою, тому в них можна митися, що неприпустимо при наявності звичайного гіпсу. Однак, в гонитві за комфортом, слід не нехтувати рішенням лікаря-травматолога, оскільки є цілий ряд станів, при яких необхідно накласти традиційний гіпс, який лише з плином часу можна буде замінити.

Травмпункт Медичного центру «ІНГО» — один з найсучасніших травмпунктів Києва, а тому істотно відрізняється від аналогічних установ такого роду. Досить часто до нас звертаються пацієнти, минаючи послуги «Швидкої допомоги». Вони приїжджають самостійно або в супроводі родичів або знайомих, потребуючи допомоги при пересуванні, і тут переваги травмпункту Медичного центру «ІНГО» незаперечні, це:

  • завжди наявність вільних місць на парковці
  • пологий спуск (пандус)
  • відсутність сходинок по маршруту пересування
  • наявність крісла-каталки і допомогу супроводжуючого персоналу
  • спеціальна туалетна кімната для осіб з обмеженими можливостями
  • інші особливості безбар'єрної архітектури, що відпочатку враховані при будівництві клініки.
Пацієнти травмпунктів. Хто вони?

Слід знати, що повна назва лікарської спеціальності лікаря, який надає допомогу постраждалим в травмпункті — «ортопед-травматолог». Цим і визначається два потоки пацієнтів, які звертаються до травматологів Медичного центру «ІНГО»:

  • травмовані пацієнти (внаслідок ДТП, нещасних випадків та ін.)
  • пацієнти з патологією опорно-рухового апарату, частіше тривалого походження. Це захворювання суглобів — артрози, порушення постави — сколіози, кіфози, контрактури після перенесених травм, плоскостопість і т.д. При таких станах призначається індивідуальна схема діагностики, лікування і реабілітації, іноді в партнерстві з колегами інших медичних установ.
З якою б проблемою пацієнти не зверталися в травматологічне відділення, їм обов'язково буде надана необхідна допомога, а також при необхідності рекомендована консультація профільного спеціаліста. Особливість травматологічного відділення Медичного центру «ІНГО» — кваліфікований і турботливий персонал. Медичний супровід забезпечується до повного одужання пацієнта або встановлення стійкої ремісії, якщо патологію повністю усунути неможливо. У будь-якому випадку, докладається максимум зусиль для персональної підтримки і якнайшвидшого одужання пацієнта, що звернувся за допомогою.


НАЗАД


записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner