Ультразвукова діагностика

Вхід


Реєстрація на сайті

Ультразвукова діагностика

Напрямок:
Напрямок:

Ультразвукове Дослідження — найпоширеніший метод інструментальної діагностики. З його допомогою обстежують внутрішні органи, тканини, суглоби, артерії та вени.

УЗД — найпростіший метод дослідження організму, який не має протипоказань і небажаних наслідків, тому підходить навіть маленьким дітям. Однак бувають випадки, коли лікар УЗД не зможе обстежити пацієнта через зайвої ваги або метеоризму, тому що вони перешкоджають проникненню ультразвукових хвиль.

Якщо необхідно уточнити результати, показані ультразвуковою діагностикою або отримати більше даних, пацієнта направляють додатково на КТ (комп'ютерна томографія) або МРТ (магнітно-резонансна томографія). Для профілактичних же оглядів і при незначних патологіях як правило використовують УЗД, адже це метод недорогий і абсолютно безпечний.


Переваги УЗД перед іншими методами:


  • безболісність
  • безпеку для організму (немає опромінення або інших небажаних впливів), що дозволяє застосовувати метод необмежену кількість разів навіть протягом одного дня;
  • не вимагає складної попередньої підготовки;
  • відносна невелика вартість;
  • можливість за один раз обстежити кілька органів або систем;
  • швидкий результат (лікар ультразвукової діагностики надає висновок відразу ж під час огляду).

Для деяких типів Ультразвукової Діагностики все ж треба трохи підготуватися:

  • перед ультразвуковою діагностикою черевної порожнини 2 дня не можна вживати продукти, що провокують газоутворення (бобові, молоко, свіжі овочі і фрукти і т. д.), а на саму процедуру потрібно йти натщесерце;
  • за годину до трансабдоминального дослідження органів малого таза необхідно утриматися від відвідування туалету і випити близько літра води без газу, так як для цього виду діагностики важлива наповненість сечового міхура;
  • для внутрішньопорожнинного огляду органів малого таза сечовий міхур навпаки повинен бути порожнім;
  • інші види УЗД не вимагають попередньої підготовки.
Всі лікарі УЗД діагностики в Києві в МЦ «ІНГО» мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи. Також в медичному центрі використовують сучасне обладнання, яким державні лікарні поки не оснащені. У нашій клініці доступний будь-який з типів УЗД. При необхідності можливий запис одразу на кілька видів діагностики. Ми виконуємо процедуру швидко, але якісно. За кілька хвилин Ви отримаєте точний висновок лікаря, не зазнавши при цьому жодного дискомфорту.

УЗД підходить не тільки для постановки точного діагнозу при наявності проблем, а й для профілактичних обстежень з метою уникнути цих проблем в майбутньому. Подбайте про своє здоров'я і зверніться до кваліфікованих фахівців з ультразвукової діагностики в МЦ «ІНГО».

записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner