Публикации МЦ Инго: Болить вухо у дитини? Що робити в домашніх умовах?

Вхід


Реєстрація на сайті

Болить вухо у дитини? Що робити в домашніх умовах?

Багато матусь стикалися з болем у вусі у дитини, в таких ситуаціях мало хто знає, як правильно допомогти своїй дитині. Дитячий отоларинголог медичного центру "Інго" – Педорич Олена Миколаївна, навчить вас, що робити якщо у дитини болить вухо і як зняти вушний біль у дітей до відвідування лікаря.

Біль у вусі дитини може виникати з багатьох причин. Найчастіше це запальний процес, в результаті інфекційних захворювань. Також це може бути сірчана пробка або сторонні предмети у вусі, дрібні деталі іграшок або комахи.

Якщо у дитини болить вухо на тлі ГРВІ, у дитини є нежить і висока температура, в такому випадку дайте їй знеболювальний засіб по віковій дозі і закапайте ніс судинозвужувальними краплями. Ні в якому разі не можна капати краплі у вуха, оскільки при різних формах отиту застосовуються специфічні краплі.

Якщо у дитини болить вухо після купання у ванні, басейні, морі, але при цьому вона абсолютно здорова, і її не хвилює головний біль, немає температури і нежиті, швидше за все, біль у вусі викликаний сірчаною пробкою. В такому випадку, вам не потрібно вживати ніяких заходів, а слід одразу звернутися до лікаря, оскільки будь-які дії з вашого боку можуть тільки погіршити стан дитини. Якщо в такій ситуації ви почнете капати судинозвужувальні краплі, рідини в вусі додасться, і вушко може почати боліти ще більше.

Дуже часто у вухо дитини потрапляють комахи. Якщо ви знаєте, що у вушко вашої дитини потрапив комар або мошка, то закапайте у вухо малюка 2-3 краплі розчину олії, це може бути звичайна олія. Цим ви знерухомите комаху, і дитині не буде боляче. Після цього відвезіть дитину до лікаря і не намагайтеся самі дістати комаху, оскільки ви можете пошкодити слуховий прохід.

Часті запальні процеси вух у дітей можуть призвести до зниження або втрати слуху, тому будьте до цього уважні.

МЦ «Інго» бажає здоров'я вам і вашим дітям!

Всі НОВИНИ

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner