Публикации МЦ Инго: ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ - з відмінним настроєм пройшов День відкритих дверей в Медичному центрі «ІНГО»

Вхід


Реєстрація на сайті

ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ - з відмінним настроєм пройшов День відкритих дверей в Медичному центрі «ІНГО»

02.06.2015

Літній сезон клініка «Інго» почала з чудового свята — Міжнародного дня захисту дітей, з метою привернути увагу всіх до питань батьківського піклування та подарувати радість дітям.

Медичний центр «Інго» другий рік поспіль провів День відкритих дверей в дитячому форматі.

Всім бажаючим було проведено цікаву екскурсію і розважальне дійство на медичну тематику. Діти змогли відчути себе майбутніми лікарями, а батьки отримали корисні медичні поради. Правильна постава, безпеку в роботі з комп'ютером, інгаляції в домашніх умовах, підготовка до лабораторних та інструментальних досліджень — ці та багато інших питань були представлені в ігровому і веселому форматі. Захоплюючим видовищем для дорослих і дітей став майстер-клас з дитячого масажу.
 
Всі учасники свята отримали комплекти подарунків.

Тепер, 98 дітей мають можливість протягом літнього періоду пройти безкоштовно обстеження дитячих лікарів, зробити аналізи і відчути переваги дитячого масажу в МЦ «Інго», а Київський вітамінний завод підтримав дитяче свято вітамінами.
Всі НОВИНИ

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner