Публикации МЦ Инго: Акція до Всесвітнього дня боротьби проти раку - 2016.

Вхід


Реєстрація на сайті

Акція до Всесвітнього дня боротьби проти раку - 2016.

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ — 4 лютого 2016

Рак — це загальне позначення великої групи захворювань, які можуть вражати будь-яку частину тіла. Характерною ознакою раку є швидке утворення аномальних клітин, які поширюються за межі своїх звичайних кордонів і поширюються в інші органи. Рак є однією з основних причин смерті в світі. Рак розвивається з однієї єдиної клітини. Перетворення нормальної клітини в пухлинну відбувається в ході багатоетапного процесу, зазвичай являє собою розвиток передракових станів в злоякісні пухлини. Ці зміни відбуваються в результаті взаємодії між генетичними факторами людини і трьома категоріями зовнішніх факторів, що включають:

  • фізичні канцерогени, такі як ультрафіолетове і іонізуюче випромінювання;
  • хімічні канцерогени, такі як азбест, компоненти тютюнового диму, афлатоксини (забруднювачі харчових продуктів) і миш'як (забруднювач питної води);
  • біологічні канцерогени, такі як інфекції, викликані деякими вірусами, бактеріями або паразитами.

При багатьох видах раку більший шанс лікування існує в разі раннього виявлення захворювань. Більше 30% випадків смерті від раку можна запобігти шляхом запобігання або зміни основних факторів ризику. Метою скринінгів є виявлення патологічних станів на ранніх стадіях онкологічних захворювань, що дозволяє прийняти своєчасні заходи для збереження життя. Програми скринінгу особливо ефективні для таких типів раку, які часто зустрічаються, щодо яких існують ефективні по вартості, недорогі, прийнятні і доступні скринінг-тести для більшості населення, яке зазнає ризику.
Всі НОВИНИ

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner