Публикации МЦ Инго: Вакцинація - 2016

Вхід


Реєстрація на сайті

Вакцинація - 2016

Зазвичай, в холодну пору року поширюються гострі респіраторні вірусні інфекції. Грип з кожним роком має все більше тяжких наслідків. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в сезоні 2016 - 2017 років в Україні будуть циркулювати штами грипу:

  • А / California / 7/2009
  • A / Hong Kong / 4801/2014
  • B / Brisbane / 60/2008
Щоб уникнути ускладнень лікарі закликають до вакцинації. Щорічна вакцинація — найефективніший засіб захисту організму від вірусів грипу, визнаний доказовою медициною. Лікарі радять робити щеплення протягом усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу.

Вакцинація — ефективний засіб профілактики грипу та його ускладнень, оскільки щеплення стимулює не тільки специфічний, але і загальний імунітет, та призводить до зниження захворюваності іншими інфекціями. Щорічна вакцинація рекомендована: літнім, вагітним, дітям до 5 років, особам з хронічними захворюваннями і групам підвищеного епідемічного ризику (медичний персонал, сфера обслуговування, учасники масових заходів, особи, які працюють в громадських місцях та ін.).

Відомою вакциною проти грипу є «Ваксигрип» виробництва компанії Sanofi Pasteur S.A. — світового виробника вакцин. «Ваксигрип» містить штами вірусу, рекомендовані ВООЗ та МОЗ України на сезон 2016-2017 років, є спліт-вакциною, не містить консервантів, може бути використана для проведення щеплень вагітним жінкам і дітям з 6-місячного віку.

Процедура вакцинації досить проста і не вимагає особливої ​​підготовки.

Послуга вакцинації включає:
1) огляд лікаря,
2) вартість вакцини,
3) проведення вакцинації,
4) надання довідки про вакцинацію,
5) при необхідності — повторний огляд лікаря в МЦ «Інго».

Вартість послуги вакцинації в МЦ «Інго» — 250 грн.

При колективних замовленнях та на виїзді — спеціальні умови.

Цінові умови дійсні в період з 01 по 30 листопада 2016.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 591 50 20 або відправляйте замовлення за адресою: info@mcingo.com.ua

Бажаємо стійкого імунітету і міцного здоров'я!
Чекаємо Вас за адресою: Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 54-Б
(7 днів на тиждень, без вихідних)

Всі НОВИНИ

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner