Медицинский Центр Инго, Описание компании

Вхід


Реєстрація на сайті

Про компанію

МЦ «ІНГО» на Великій Васильківській, 54-Б

Подивитися на мапі - вул. Велика Васильківська, 54-Б

Комплексний прийом — консультації лікарів 48 лікувальних спеціальностей в межах однієї мережі медичних центрів, серед них: терапія, педіатрія, сімейна медицина, хірургія, травматологія-ортопедія, акушерство та гінекологія, урологія, дерматологія, неврологія, ендокринологія, імунологія, отоларингологія, офтальмологія, фізіотерапія, стоматологія (терапевтична, хірургічна, дитяча), стоматологічна ортопедія, стоматологічна ортодонтія.


Виїзд фахівця здійснюється за місцем вимоги, при необхідності — в супроводі медичної cестри. При необхідності — медикаментозне забезпечення на курс лікування в домашніх умовах.

Медична компетентність — персонал тільки з практичним досвідом роботи (як в поліклінічних, так і в стаціонарних умовах), атестовані фахівці, співробітники кафедр профільних інститутів АМН України.

Діагностична база — інструментальна діагностика від світових брендів медичного обладнання (General Electric, Fujinon, Topcon, Cefla, Little Doctor, Meditech, Innomed) — цифровий рентген, мамограф, УЗД, ендоскопія, функціональні дослідження.

Власна лабораторія — безпосередньо в медичному центрі, апаратні дослідження — 5-диф. аналізатори; кожен показник переглядається лікарем-біологом, при необхідності — цитологом.

Контроль якості — безперервно, за участю лікарів-експертів, провідних фахівців України та європейських країн. Рівень сервісу контролюється страховими і асистуючими компаніями, HR-департаментами підприємств, громадськими організаціями. Відвідувачі медичного центру — обов'язкові учасники програми підвищення якості обслуговування.

Належний сервіс — персональний запис, можливість вибору лікаря, детальне узгодження всіх призначень і процедур, отримання результатів на власну електронну адресу, зворотний зв'язок з лікарем.

Медична документація — в форматі, доступному для розуміння, як пацієнтом, так і фахівцями інших медичних установ.

Власна аптека — можливість медикаментозного забезпечення в повному обсязі, безпосередньо під час візиту в медичний центр.

У суботу та неділю — найбільша кількість фахівців для обслуговування як дорослих так і дітей одночасно.

Цінова політика — доступно і якісно. Кваліфікація фахівців дозволяє уникати зайвих досліджень і процедур, а медикаментозні призначення здійснюються за принципами раціональної фармакотерапії. Корпоративним підприємствам, дитячим організаціям, сімейним парам, постійним клієнтам — спеціальні знижки і лояльні умови.

Безпека — відповідність досліджень і процедур сучасним міжнародним стандартам, що виключають можливість інфікування і відповідають вимогам ISO 14001:2004 з охорони і раціонального використання навколишнього середовища.

Комфортні умови — нове приміщення, розташоване в центрі міста, власна парковка.

Безбар'єрна архітектура дозволяє відвідувати заклад особам з обмеженими фізичними можливостями та функціями пересування, додатковий супровід надається травмованим пацієнтам, особам похилого віку, при необхідності — дітям. В педіатричному відділенні створена цікава ігрова зона, яка забезпечує встановлення довіри дитини з лікарем-педіатром, а ігрова форма проведення прийому залишає позитивне враження від візиту до лікаря.

Права на бренд, торговельну марку Медичного Центру «ІНГО» належать юридичній особі ТОВ «Наша Родина».

Режим роботи МЦ «ІНГО»: понеділок - п'ятниця - 8.00 - 21.00, субота - 9.00 - 20.00, неділя - 9.00 - 17.00.


  • - Дата відкриття МЦ «ІНГО» на Великій Васильківскій, 54-Б — 21.01.2014
  • - Інфраструктура — 71 кабінет/6 поверхів/2500 кв
  • - Потенційна здатність — 1300 прийомів щодня
  • - Кадровий потенціал — професійна команда 180 осіб
  • - Функціонал — 9 лікувально-діагностичних підрозділів
  • - 52 лікувальні спеціальності для дорослих і дітей
  • - Устаткування — 29 новітніх інструментальних комплексівМедичний центр «ІНГО» відкрив Філію на лівому березі

Подивитися на мапі - вул. Ревуцького, 5-А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)


23 травня 2017 відбулося офіційне відкриття Філії Медичного центру «ІНГО» по вулиці Ревуцького, 5-А. Відтепер МЦ «ІНГО» доступний також і для жителів лівого берега Києва.

У Філії надається широкий спектр послуг: консультативний прийом лікарів (лікар загальної практики, терапевт, невролог, гастроентеролог, отоларинголог, гінеколог, педіатр, дитячий гастроентеролог, дитячий ортопед-травматолог, дитячий отоларинголог, лікар УЗД, лікар функціональної діагностики), послуги з лабораторної діагностики, послуги маніпуляційних кабінетів.

«З моменту відкриття Медичного центру «ІНГО» пройшло 3,5 роки. За цей час клініку відвідали більше 65 000 чоловік. Темпи зростання і високий рівень довіри клієнтів виправдовують залучені інвестиції і обумовлюють необхідність подальшого розвитку. На часі створення мережі і відкриття філій», - прокоментував Генеральний директор Медичного центру «ІНГО» Сергій Джевага.

Кабінети лікарів оснащені сучасним діагностичним обладнанням світових брендів - General Electric, Innomed, Little Doctor, MegaLOR, HEACO, HEINE BETA, а спеціальні медичні меблі і інструментарій отримані від виробників з Італії, Чехії, Польщі, Південної Кореї. Новітнє обладнання — не тільки комфортне для пацієнта і лікаря, а перш за все, органозберігаючі методики лікування — радіохвильовим, лазерним і кріо-способами, які зумовлюють безболісні процедури і швидке одужання.

Медичний центр «ІНГО» — це поліклініка великого міста, де комплекс медичних послуг можна отримати в одній установі. Філія на лівому березі — це поліклініка сімейного типу, для допомоги при найбільш поширених захворюваннях, первинного скринінгу і динамічного спостереження.

Крім консультативного прийому на території Філії проводиться забір матеріалу для лабораторних досліджень, адже Медичний центр «ІНГО» має власну лабораторію. Результати досліджень направляються на електронну адресу одразу після їх виконання; в разі необхідності доступна онлайн консультація. Для клієнтів створений особистий кабінет на сайті з функціоналом інформаційної підтримки. При неможливості особисто відвідати медичний заклад передбачено візит лікаря додому, як для дорослих пацієнтів, так і для дітей.

«Ми намагаємося якісно реалізувати модель дільничного лікаря, завданням якого є профілактика захворювань і їх попередження у населення, — коментує Генеральний директор Медичного центру «ІНГО» Сергій Джевага. — Крім того, ми обслуговуємо застрахованих осіб 42 страхових компаній. Як правило, це офісні співробітники, які працюють в центрі Києва, а проживають на лівому березі. Сподіваюся, що відкриття Філії створить додаткові переваги в умовах завантаженого міста».

Філія здатна приймати більше 200 пацієнтів в день. Для зручності встановлений термінал самообслуговування, що дозволить відвідувачам самостійно пройти реєстрацію, а після отримання послуг — здійснити оплату. Вартість послуг досить демократична для медичного центру такого рівня. Найдорожча консультація коштує 390 грн, а середня вартість УЗД - 250 грн. Крім того, діють програми комплексного обслуговування і річні абонементи, що передбачають істотний дисконт.

Режим роботи Філії: понеділок - п'ятниця - 8.00 - 20.00, субота - 9.00 - 18.00, неділя - вихідний.
МІСІЯ Медичного центру «ІНГО»

Ми турбуємось про здорове майбутнє клієнта та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.


ЦІННОСТІ Медичного центру «ІНГО»

 • Люди — Ми працюємо з людьми та заради людей. Ми не контрастні – ми є різні, і в тому наша сила. Об’єднавшись, ми можемо взаємодіяти та доповнювати один одного.

 • Довіра — Довіра - це найважливіша цінність для всіх співробітників «МЦ Інго». Довіра пацієнтів складається з високої якості надання медичних послуг та уважного персонального сервісу.

 • Толерантність і повага — Ми цінуємо інакшу думку, ділимось знаннями та досвідом. Ми усвідомлюємо, що можемо вважати себе професіоналами  та стати успішними лише тоді, коли навчимося слухати і поважати одне одного.

 • Інноваційність — Ми створюємо тільки зрозумілі, необхідні та корисні речі, що допомагають нам й суспільству рости та розвиватись.

 • Ми-команда — Ми розуміємо, що лише командна праця та особистий приклад – це те, що може реально змінити світ.


Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner