Напрямки поліклініки

Вхід

Або
Реєстрація на сайті Відновити пароль

Напрямки поліклініки

Педіатрія

Кожні батьки цінують в своєму житті, перш за все, здоров'я дитини. Ніщо так не радує нас, як бадьорий, веселий і жвавий малюк. Тому першочерговим завданням для батьків стає пошук кваліфікованого педіатра, який буде ретельно і відповідально стежити за здоров'ям. Ми прекрасно знаємо, що зустріти такого лікаря — справжній успіх і вдача, тому підібрали до відділення педіатрії найдосвідченіших і кваліфікованих фахівців. Дитячий лікар в Києві, консультація педіатра. Районні поліклініки вже давно перестали відповідати будь-яким бажаним стандартам обслуговування і рівню лікування. Але навіть якщо мова йде про приватні клініки, батькам деколи доводиться стикатися з тим, що їм не завжди подобається сам лікар, його призначення або навіть ставлення до малюка.

Функціональна діагностика

Функціональна діагностика — це комплекс неінвазивних методів, тобто таких, які не порушують шкірні покриви. Така діагностика допомагає оцінити функціональні можливості органів пацієнта. Функціональна діагностика підходить абсолютно всім, незалежно від віку та наявності захворювань, навіть дітям і вагітним. Її використовують для виявлення патологій на ранніх стадіях, для виключення захворювань при постановці діагнозу, а також для контролю процесу лікування.

Гінекологія

Жіночий організм в сучасному світі зазнає дію безлічі фізичних і психоемоційних навантажень. Це безумовно позначається на жіночому здоров'ї. І тому завдання кожної жінки — зберегти його як можна довше, не дивлячись на негативні фактори навколишнього середовища. І на допомогу в цьому приходить гінекологія - наука про репродуктивні функції жіночого організму. Але тільки своєчасне звернення до фахівців може гарантувати успіх в такій делікатній сфері. Консультація гінеколога як органічна, елементарна та обов'язкова процедура. Запобігти появі серйозних проблем гінекологічної сфери є основною метою лікаря гінеколога.

Кардіологія

У сучасному світі хвороби серця і системи кровообігу не тільки стали більш частими, але і значно «помолодшали». Якщо раніше серцеву аритмію, ішемічну хворобу, інфаркти та інсульти діагностувати можна було лише у людей поважного віку, то наразі все частіше пацієнтами кардіологів стають особи 30 років і молодше. Саме тому своєчасне звернення до кардіолога може стати запорукою успішного лікування без трагічних наслідків для кожного. Сучасна кардіологія сьогодні має можливість пропонувати компетентну діагностику і кваліфіковану лікувальну допомогу всім пацієнтам з порушеннями серцево-судинної системи.

Мамологія

Кожній жінці варто не просто пам'ятати про здоров'я свого організму. Їй потрібно турбуватися про нього постійно. Стояти на варті жіночого здоров'я, запобігаючи негативним змінам в молочних залозах, покликана наука Мамологія. Зважаючи на настільки несприятливу ситуацію з екологією, негативний вплив зовнішніх факторів і способу життя на здоров'я жінки — усі ці фактори сприяють зростанню онкологічних захворювань, своєчасне звернення за консультацією до лікаря-мамолога повинно стати для кожної жінки обов'язковою процедурою.

Онкологія

Онкологія — розділ медицини, що вивчає доброякісні та злоякісні пухлини, механізми і за