Напрямки поліклініки

Напрямки поліклініки

Гінекологія

Жіночий організм в сучасному світі зазнає дію безлічі фізичних і психоемоційних навантажень. Це безумовно позначається на жіночому здоров'ї. І тому завдання кожної жінки — зберегти його як можна довше, не дивлячись на негативні фактори навколишнього середовища. І на допомогу в цьому приходить гінекологія - наука про репродуктивні функції жіночого організму. Але тільки своєчасне звернення до фахівців може гарантувати успіх в такій делікатній сфері. Консультація гінеколога як органічна, елементарна та обов'язкова процедура. Запобігти появі серйозних проблем гінекологічної сфери є основною метою лікаря гінеколога.

Кардіологія

У сучасному світі хвороби серця і системи кровообігу не тільки стали більш частими, але і значно «помолодшали». Якщо раніше серцеву аритмію, ішемічну хворобу, інфаркти та інсульти діагностувати можна було лише у людей поважного віку, то наразі все частіше пацієнтами кардіологів стають особи 30 років і молодше. Саме тому своєчасне звернення до кардіолога може стати запорукою успішного лікування без трагічних наслідків для кожного. Сучасна кардіологія сьогодні має можливість пропонувати компетентну діагностику і кваліфіковану лікувальну допомогу всім пацієнтам з порушеннями серцево-судинної системи.

Мамологія

Кожній жінці варто не просто пам'ятати про здоров'я свого організму. Їй потрібно турбуватися про нього постійно. Стояти на варті жіночого здоров'я, запобігаючи негативним змінам в молочних залозах, покликана наука Мамологія. Зважаючи на настільки несприятливу ситуацію з екологією, негативний вплив зовнішніх факторів і способу життя на здоров'я жінки — усі ці фактори сприяють зростанню онкологічних захворювань, своєчасне звернення за консультацією до лікаря-мамолога повинно стати для кожної жінки обов'язковою процедурою.

Онкологія

Онкологія — розділ медицини, що вивчає доброякісні та злоякісні пухлини, механізми і закономірності їх виникнення і розвитку, методи профілактики, діагностики та лікування. Рак — глобальна проблема ХХІ століття. Однак, сучасні методики дають можливість діагностувати патологію на ранніх стадіях і побороти захворювання раз і назавжди. Головне пам'ятати, що рак — не вирок, треба вірити в свої сили і оточити себе підтримкою близьких. На консультацію онколога краще приходити разом з родичем або найближчим другом. Ми розуміємо, що прийом у цього лікаря — це може бути психологічно важким випробуванням, тому важливо, щоб поруч була людина, яка підтримає і допоможе отримати від консультації якомога більше користі.

Травматологія та ортопедія

Травмпункт — це підрозділ, куди найчастіше звертаються з травмами або гострими захворюваннями опорно-рухового апарату і призначений для надання необхідної медичної допомоги травмованому (потерпілому). Важливо знати, що профіль травмпункту — це надання допомоги, насамперед, при пошкодженнях рук і ніг — це садна, рани, вивихи, переломи. Пошкодження в області голови — справа нейрохірургів, обличчя — щелепно-лицьових хірургів, грудної клітини та живота — хірургів стаціонарних відділень багатопрофільних лікарень. З огляду на те, що травма відбувається раптово, і може трапитись з людьми різного віку, то в такий момент важливо, щоб травмпункт працював без перерв, вихідних і святкових днів, обслуговуючи і дорослих і дітей.

Хірургія

Хірургія сьогодні може бути швидкою, безболісною і не вимагає тривалої реабілітації. У хорошій клініці завжди підберуть спосіб лікування з мінімальними можливими втручаннями. Звичайно, для цього знадобляться консультації профільних фахівців і додаткові аналізи. Щоб не витрачати даремно час, нерви і гроші, важливо звернутися до лікаря, який точно визначить, без яких обстежень і аналізів не обійтися, а які в даній ситуації є обов'язковими.

Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Контактна інформація

Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Велика Васильківська, 54-Б:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 21:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя   09:00 – 15:00


Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Ревуцького, 5-А:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 20:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя     не працює

   м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54 Б
   м. Київ, вул. Ревуцького, 5А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)

+38 (044) 591 50 20, +38 (067) 406 42 43
info@mci.ua
Договір оферти


Втомились від телефонних розмов?

Пишіть нам в месенджери за посиланнями нижче:

  Viber Telegram Telegram-bot - отримати документи Facebook


Ліцензія МОЗ України АЕ №281613 від 11.12.2013     ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НАША РОДИНА"

baner