Врач педиатр - консультация педиатра в клинике Инго (Киев)

Вхід


Реєстрація на сайті

Лікар педіатр - консультація

Напрямок:
Напрямок:

Кожні батьки цінуют в своєму житті, перш за все, здоров'я своєї дитини. Ніщо так не радує нас, як бадьорий, веселий і жвавий малюк. Тому першочерговим завданням для батьків стає пошук гарного педіатра, який буде ретельно і відповідально стежити за здоров'ям малюка. Ми прекрасно знаємо, що зустріти такого лікаря — справжній успіх і вдача, тому підібрали до відділення педіатрії найдосвідченіших і кваліфікованих фахівців.

Записатися до педіатра або викликати дитячого лікаря додому ви можете за тел.:

+38 (044) 591 50 20 


Чому нам довіряють мами?

По-перше, ми не призначаємо по 12 препаратів і по 48 аналізів, якщо в цьому немає необхідності, що подобається не тільки дітям, а й мамам. Застосування європейських стандартів діагностики виключає зайві процедури і призначення, а сучасна діагностична база МЦ «Інго» робить кожне дослідження максимально інформативним.

Результати досліджень кожної дитини обговорюються педіатрами разом з колегами і рішення приймається комплексно та колегіально. Лікарський консиліум — це внутрішній регламент, а не медична послуга.

По-друге, педіатрична служба працює 7 днів на тиждень. Хвороби не знають вихідних або святкових днів, а слідують своїм розкладом. З нами можна проконсультуватися в будь-який час — і це важливо, коли мова йде про здоров'я дитини.

Наші педіатри виїжджають додому, і вони ж ведуть прийом в клініці, оцінюючи стан дитини в динаміці. Виїзд додому передбачає можливість отримання медикаментів аптеки МЦ «Інго», а значить, лікування почнеться негайно.

По-третє — це лікарський досвід і комунікація. Стаж роботи фахівців більше 10 років включає лікарський досвід за суміжними спеціальностями і дозволяє якісно реалізувати лікувально-діагностичний процес, з мінімальним навантаженням на дитину. Наші фахівці ставляться до «маленьких пацієнтів» як до своїх дітей, а відносини з мамами будуються на принципах співпраці, враховуючи можливості сім'ї і потреби дитини.

Чому нас люблять діти?

 • У нас не страшно. До нас приходять не хворіти, а грати, і при цьому одужувати. Атмосфера гри і казки налаштовує дитину до прийому і залишає враження про візит в клініку бажаним та приємним.
 • Тут не буває боляче. Звісно, буває, але ми намагаємось зменшити дитині відчуття дискомфорту. Хвороба — це смуга перешкод, яку потрібно подолати разом з лікарем. Тому, кожен співробітник стає дитині другом і допомагає пройти всі труднощі, пов'язані з медичними процедурами.
 • З нами цікаво. Можна на екрані монітора побачити свій рентген-знімок, розглянути під мікроскопом клітини, побачити ознаки запалення і зрозуміти — що робити, щоб швидше одужати. Ми залучаємо дитину до усіх можливих та доступних їй процесів пізнання себе та світу навколо.
 • В МЦ «Інго» можна бігати і стрибати в класики, малювати і співати, все чіпати руками — будь це апарат в кабінеті УЗД або бормашина у стоматолога. Можна їсти солодкі батончики і пити чай, але тільки з дозволу батьків та лікарів. А лікарі у нас — добрі та привітні.
Дитячий лікар в Києві, консультація педіатра. Труднощі пошуку.

Районні поліклініки вже давно перестали відповідати будь-яким бажаним стандартам обслуговування і рівню лікування. Але навіть якщо мова йде про приватні клініки, батькам деколи доводиться стикатися з тим, що їм не завжди подобається сам лікар, його призначення або навіть ставлення до малюка. Наші пацієнти, в більшості своїй потрапляють до нас за рекомендаціями знайомих і ми вважаємо це найкращою оцінкою професіоналізму наших лікарів.

Медичний центр «Інго» пропонує вам комплексне медичне обслуговування дітей та спеціальні програми патронажу для малюків з перших днів. Професійні лікарі-педіатри гарантують своїм маленьким пацієнтам:

 • Постійне спостереження за розвитком.
 • Повний комплекс обстежень.
 • Адекватність медичних призначень.
 • Своєчасне консультування у вузьких спеціалістів.
 • Доброзичливість та індивідуальний підхід.

Виклик педіатра додому в Києві. Своєчасність в наданні допомоги.

Планові медичні огляди дітей лікарями-педіатрами завжди є нормою для дбайливих батьків. Але іноді трапляються такі моменти, коли дитина захворює раптово. У таких випадкахком педіатра однозначно не варто нехтувати виклидодому. І це буде особливо актуально, якщо у дитини спостерігається:
 • Різке підвищення температури тіла.
 • Затруднене, шумне дихання або хрипи.
 • Біль в животі або грудях.
 • Блювота.
 • Безперервна діарея.
 • Головний біль.
 • Кровотеча.
 • Удари і переломи.
До того ж, в Києві викликати педіатра додому сьогодні просто: потрібно лише знати наш номер телефону. Кваліфікований дитячий лікар огляне дитину, проведе первинну діагностику, деталізує призначення, в разі потреби аргументує госпіталізацію або додаткову діагностику. Більш того, відповість на всі питання і буде вашим консультантом протягом усього подальшого лікування. Наш телефон виклику педіатра додому: +38 (044) 591 50 20Дитячий гастроентеролог в Києві. Про своєчасність звернення.

Все частіше пацієнтами гастроентерологів стають діти. Це пов'язано, перш за все, з несприятливою екологією, любов'ю дітей до фаст-фудів і швидкі перекуси в сухом'ятку. А встежити батькам за правильним харчуванням школярів взагалі практично неможливо.

Щоб вчасно діагностувати на початковому етапі захворювання шлунково-кишкового тракту у дитини, необхідно чуйно ставитися до найперших скарг дитини на:

 • нудоту;
 • тяжкість в шлунку після прийому їжі;
 • часту відрижку;
 • біль в животі;  
 • здуття живота;
 • порушення стільця;
 • печію.
Тільки дитячий гастроентеролог, ретельно вивчивши спосіб життя дитини, тип харчування і провівши необхідну лабораторну діагностику, зможе призначити необхідне лікування.

У медичному центрі «Інго» надають кваліфіковані консультації не тільки педіатри, а й інші фахівці — дитячий невролог, дитячий кардіолог, дитячий гатроентеролог, дитячий хірург, дитячий офтальмолог, дитячий отоларинголог, дитячий ортопед-травматолог, дитячий стоматолог, дитячий лікар УЗД. За фактом, наше педіатричне відділення це повноцінний дитячий медичний центр в Києві.


записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner