Публикации МЦ Инго: Акції

Вхід


Реєстрація на сайті

Акції

ЩАСЛИВІ ІНТЕРВАЛИ

Шановні Пацієнти, Ви давно відкладаєте візит до лікаря? Саме для Вас ми запустили Акцію «Щасливі інтервали» - знижка 40% на консультацію вільного лікаря на найближчий час. Використовуйте Ваш вільний час з максимальною користю! Акція діє на постійних умовах!

ДИТЯЧІ ДОВІДКИ 2019

ДИТЯЧІ ДОВІДКИ 2019

Профілактичний медичний огляд, в тому числі для отримання довідок — це не формальність, а перевірка стану здоров'я! Вкрай важливо сумлінно пройти огляд і оформити медичну довідку, адже здоров'я — найбільша цінність у житті.

Акція діє до 30 вересня!

НОВІ СУПЕР ВИГІДНІ ЧЕКАПИ ДЛЯ ДІТЕЙ

НОВІ СУПЕР ВИГІДНІ ЧЕКАПИ ДЛЯ ДІТЕЙ

НОВІ Чек-Апи для дітей — пропозиція діє на постійних основах. Придбати Чек-Апи для Вашої дитини за спеціальними цінами можливо починаючи з 1-го січня 2019 року. Скористайтесь пропозицією з економією для гаманця та турботою про здоров'я Вашого малюка!

Пропозиція діє на постійних основах

СПЕЦІАЛЬНІ ПАКЕТИ «ДІАГНОСТИКА КОРУ»

СПЕЦІАЛЬНІ ПАКЕТИ «ДІАГНОСТИКА КОРУ»

Перевірте наявність імунітету до кору вже сьогодні і живіть спокійно! Простий і швидкий спосіб дізнатися, чи необхідна вам вакцинція проти кору та чи є вірус корі в організмі, чи ні. До пакетів входить: взяття крові для дослідження та кількісний аналіз на антитіла до кору igg та igm.

Акція діє на постійних умовах.

Абонемент «Педіатр на рік»

Необмежений прийом лікаря-педіатра в Медичному центрі ІНГО на Великій Васильківській 54-Б та в філії на Ревуцького 5а
Необмежена онлайн-підтримка лікаря-педіатра
Діє 10% знижка на всі послуги в усіх філіях МЦ «Інго» (за виключенням стоматологічних та лабораторних послуг)
При покупці 2-х програм — знижка 5%
При покупці 3-х програм — знижка 10%

Дана пропозиція обмежена!

Лабораторні пакети – 2019

Акція від МЦ «Інго»
Лабораторні пакети – 2019
Здавайте аналізи економно!

Акція діє на постійних умовах!

Профілактика та лікування короткозорості апаратним методом

ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ КОРОТКОЗОРОСТІ АПАРАТНИМ МЕТОДОМ

Ортоптичне лікування спазму акомодації, комп'ютерного синдрому і короткозорості. Персональні заняття разом з кваліфікованим офтальмологом дозволяють зняти втому очей, поліпшити зір вдалину і сповільнити прогресування короткозорості. В основі Програми — класична методика лікування за Дашевським, Аветісовим (розвиток резервів акомодації, фузіонних резервів, фосфен-стимуляція).

Медичний центр «ІНГО» проводить профілактику і лікування короткозорості за акційною ціною: 2000 грн.

Акція "Готуйся до Весни"

На передодні весни ми підготували для вас та ваших діток акцію «ГОТУЙСЯ ДО ВЕСНИ», щоб ви могли легко обрати того лікаря, який більш всього підходить вам та вашим діткам.
Консультація терапевта - 200 грн. Консультація педіатра - 200 грн. Акція «ГОТУЙСЯ ДО ВЕСНИ» проходить з 15 лютого по 31 березня 2018 в МЦ "Інго" та у Філії № 1.

Акцію завершено!

Акція: Профілактика і лікування короткозорості апаратним методом

Спеціальна програма тренувань — ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ КОРОТКОЗОРОСТІ апаратним методом — ортоптичне лікування спазму акомодації, комп'ютерного синдрому і короткозорості. Персональні заняття разом з кваліфікованим офтальмологом дозволяють зняти втому очей, поліпшити зір вдалину і сповільнити прогресування короткозорості.

Акцію продовжено на постійних умовах!

Акція по відеоендоскопії

Акція від МЦ «Інго»: «Діагностика шлунково-кишкового тракту: Езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС) за 360 грн.» Відеогастроскопія — інша назва езофагогастродуоденоскопіі, ЕГДС — це один з різновидів ендоскопічного обстеження — візуальний огляд стінок стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки за допомогою спеціального інструменту — гастроскопа, вводиться в шлунок через рот і стравохід.

Акція завершена!

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner