Публикации МЦ Инго: Новини

Вхід


Реєстрація на сайті

Новини

Новини

Зміни в графіку роботи медичного центру на Великій Васильківській 54-Б

Протягом останнього часу ми отримали низку пропозицій щодо збільшення кількості годин прийому лікарів в медичних центрах «ІНГО», і ми це зробили. Читайте про це в матеріалі.

Ми збільшили час роботи МЦ "ІНГО" на Великій Васильківській, 54-Б у вихідні дні!
Новини

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом! Розклад роботи МЦ та Філії на святкові дні.

Вітаємо з НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Бажаємо здоров'я та наснаги в Новому році!

А також повідомляємо графік роботи на святкові дні Медичного центру по вул. Великій Васильківській, 54-Б та Філії по вул. Ревуцького, 5-А

Новини
Детальніше

01.05.2017 13:37:00

Конференція «Приватна медицина: реалії практики», 25-26 квітня в рамках VIII Медичного конгресу на VIII Міжнародному медичному форумі.

Медичний центр «ІНГО» виступив співорганізатором конференції «Приватна медицина: реалії практики», яка проходила 25-26 квітня в рамках VIII Медичного конгресу на VIII Міжнародному медичному форумі.
Новини

МЦ «Інго» — 3 роки успішної діяльності!

21 січня 2017 Медичному центру «ІНГО» виповнилося 3 роки. За цей період в МЦ «Інго» було прийнято 49 146 пацієнтів і надано 417 390 послуг. Найчастіше медичний заклад відвідують особи у віці від 30 до 40 років, при цьому, жінки - частіше ніж чоловіки на 14%. Активними користувачами клініки стали діти (5474 осіб), більшість з яких зверталися з профілактичною метою - на планові медичні огляди.
Новини

Невідкладні стани - ЗНАННЯ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ. Пройшов тематичний тренінг для общинного центру «Halom»

10 січня був проведений тематичний тренінг для общинного центру «Halom» - «НЕВІДКЛАДНІ СТАНИ — ЗНАННЯ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ».

МЕДИЧНА ШКОЛА створена на базі Медичного Центру «ІНГО» для інформаційного забезпечення широкого кола фізичних осіб з питань сучасних досягнень медичної науки і техніки, раціональної фармакотерапії, гігієни та профілактики найбільш поширені захворювання, а також формування культури здорового способу життя.
Новини

Безкоштовна консультація від провідних турецьких фахівців за Вашим особистим питання: хвороби нирок і печінки

Безкоштовна консультація від провідних турецьких фахівців за Вашим особистим питанням: хвороби нирок і печінки. 23 листопада 2016 року, наші партнери компанія JK CONSULTING GROUP спільно з Турецькою університетською клінікою ЙЕДІТЕПЕ надають Вам можливість отримати безкоштовну консультацію від провідних турецьких фахівців з питань захворювань нирок і печінки
Новини

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ІНГО»

Третій раз Медичний центр «Інго» провів захід, який було приурочено до Міжнародного дня захисту дітей.
Новини

У Медичному центрі «ІНГО» стартували курси з надання першої долікарської допомоги

Медичний центр «Інго» розробив і запустив навчальну програму «Невідкладні стани — знання, які рятують життя».
Новини

Медичний центр «Інго» проводить Дитячий день відкритих дверей

31 травня 2014 напередодні Міжнародного дня захисту дітей Медичний центр «Інго» проводить Дитячий день відкритих дверей.

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner