Публикации МЦ Инго: Статті

Вхід


Реєстрація на сайті

Статті

Статті

Небезпека влітку — що варто знати і вміти?

МЕДИЧНА ШКОЛА 

Ми надаємо знання, які важливі для вашого життя і здоров'я

Літній відпочинок всім хочеться провести комфортно і безпечно. Як уникнути неприємних «теплих» сюрпризів, які небезпеки для здоров'я підстерігають влітку і як правильно з ними впоратися?
Дізнатися відповіді на ці питання і відпрацювати практичні навички можна на семінарі Медичного центру «ІНГО» — «БЕЗПЕКА ВЛІТКУ — ЩО ТРЕБА ЗНАТИ І ВМІТИ?»

Запросіть представників МЦ «ІНГО» на семінар до Вас в офіс і підготуйтеся до літнього сезону правильно!

Статті

Рекомендації для батьків від дитячого офтальмолога

Перший огляд здорової дитини офтальмолог повинен провести в перший місяць життя малюка.
Батькам слід звернути увагу на розміри очей малюка, їх рухливість, наявність косоокості.
Офтальмолог оглядаючи очне дно, може виявити вроджену патологію.
Статті

Дитячий масаж

Для дорослих людей слово «масаж» асоціюється з чимось позитивним і приємним, в той час як для дітей - це не тільки спосіб отримання задоволення, а й обов'язкова умова фізичного здоров'я і гармонійного розвитку дитини.
Статті

Як швидко і легко привчити дитину до горщика?

Всіх молодих мам хвилює питання про те, як привчити дитину до горщика. Дитячий лікар-невролог медичного центру "Інго" - Чевокіна Тетяна Михайлівна, надала деякі рекомендації, дотримуючись яких процес привчання малюка до горщика пройде швидко і легко.
Статті

Як правильно сповивати дитину? І чи потрібно це робити?

Питання «чи потрібно сповивати дитину?» «і як правильно це робити?» хвилює багатьох молодих батьків. Допоможе розібратися в цьому нелегкому питанні Чевокіна Тетяна Михайлівна - дитячий невролог Медичного центру «Інго».
Статті

Скільки солодощів можна давати дітям?

Абсолютно всі діти люблять солодке, а кожну маму цікавить питання, скільки ж можна давати солодощів малюкові, щоб не нашкодити здоров'ю дитини. Розібратися в цьому питанні допоможе педіатр і дитячий гастроентеролог медичного центру "Інго" — Бурчак Олена Костянтинівна.
Статті

Як правильно сидіти за партою і носити шкільний рюкзак? Про розвиток правильної постави у дітей

Дитячий ортопед-травматолог медичного центру "Інго" Таргоня Ярослав Георгійович розповів про те, що потрібно робити для правильно розвитку постави у дітей.
Статті

Як правильно купати дитину?

Педіатр Медичного центру «Інго» — Бесєдіна Оксана Олександрівна розповіла в цій статті про те, як правильно купати немовлят.
Статті

Болить вухо у дитини? Що робити в домашніх умовах?

Багато матусь стикалися з болем у вусі у дитини, в таких ситуаціях мало хто знає, як правильно допомогти своїй дитині. Дитячий отоларинголог медичного центру "Інго" – Педорич Олена Миколаївна, навчить вас, що робити якщо у дитини болить вухо і як зняти вушний біль у дітей до відвідування лікаря.

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner