Консультация Ревматолога. Врач ревматолог Киев.

Ревматологія

Напрямок:
Напрямок:

Наш ревматолог знає, як вам допомогти!

На жаль, якщо раніше слово «ревматизм» передбачало, що їм хворіють в основному тільки «переростають» підлітки і люди старшого покоління, то сьогодні ця вже досить поширена хвороба у всіляких формах вражає зовсім молодих людей. Причини криються і в несприятливих екологічних умовах, і в ослабленому імунітеті, а крім того, ревматичні захворювання можуть виникати після перенесених «на ногах» застуд. Але це не привід опускати руки. Лікарі ревматологи медичного центру «Інго» ефективно і професійно вирішують проблеми подібного характеру.

Підступний ревматизм. Симптоми і причини його виникнення.

Перш за все, варто зрозуміти, що ж таке ревматизм. Це захворювання суглобів, сполучних тканин (сухожиль, м'язів, зв'язок) і кровоносних судин. Виникає захворювання внаслідок перенесених хвороб під дією стрептококової інфекції. Але як же виявити у себе наявність ревматизму? Кожному варто знати, що якщо після перенесеної простуди (частіше ангіни, тонзиліту, фарингіту):

 • навіть через час, як і раніше зберігається головний біль і загальна слабкість;
 • загострився біль в кістках (ломота);
 • з'явилася припухлість, набряклість або деформація суглобів;
 • стало проявлятися прискорене серцебиття, болі в серці, задишка;
 • без причини зберігається підвищена температура,
то, ймовірно, це можуть бути прояви ревматизму.

Підступність цього захворювання полягає в тому, що воно може бути не відразу виявлено, а тому поступово охоплює всі великі площі для ураження організму і викликає навіть ревматичні пороки серця. В даному випадку не варто втрачати дорогоцінний час і краще одразу звернутися за допомогою до такого фахівця як ревматолог.

Консультація ревматолога. Чого очікувати?

Вперше звернувшись за консультацією до ревматолога, на прийом потрібно взяти не тільки медичну карту, але і результати останніх аналізів, щоб лікар міг досконально вивчити хід попередньої хвороби і визначитися з подальшими обстеженнями.

 1. Можуть бути призначені як звичайні аналізи крові, так і специфічні методи лабораторної діагностики. У нашому центрі — найсучасніша діагностична база, яка дозволить вчасно виявити симптоми хвороби, що починається, і визначитися з подальшим планом лікування.

 2. Наступним кроком у виявленні причин захворювання будуть призначення консультацій інших фахівців вузького профілю, з якими ревматологи працюють рука об руку. За необхідності ревматолог може запросити додатковий висновок фтизіатра, імунолога, інфекціоніста, онколога, гематолога або іншого лікаря, щоб уточнити діагноз і призначити адекватне лікування.

 3. Визначивши тип захворювання у пацієнта, лікар ревматолог підбере індивідуальну програму лікування.

Ревматичні захворювання. Що лікує ревматолог?

Сучасна ревматологія на сьогоднішній день діагностує більше сотні ревматичних захворювань, з більшою частиною яких успішно бореться. це:

 • артрити (ревматоїдний / реактивний / псоріатичний) і артрози (деформуючий та інші види);
 • хвороба Бехтерева (анкілозуючий спондиліт);
 • остеопороз;
 • подагра;
 • системна червона вовчанка;
 • ревматичні захворювання серця і багато інших.
Головне, щоб такі і подібні хвороби були своєчасно виявлені, а лікування було професійним і систематичним. Також варто відзначити, що всі ревматичні захворювання носять системний характер, загострюються сезонно восени і навесні, а в інші періоди практично не виявляються, що дуже часто призводить до недбайливості перебігу хвороби. А запущений ревматизм часом може привести навіть до інвалідності, не кажучи вже про значне погіршення якості життя. Саме тому не варто легковажно ставитись по відношенню до свого здоров'я, а потрібно уважно прислухатися до «сигналів» організму.

У разі настороженості потрібно звернутися за консультацією ревматолога в Києві. Зокрема — в наш медичний центр, де до послуг пацієнтів — професійний підхід, власна сучасна діагностична база, досвід лікарів і гарантія надання якісної медичної допомоги.

записатися на прийом
Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Контактна інформація

Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Велика Васильківська, 54-Б:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 21:00
Субота    09:00 – 20:00
Неділя   09:00 – 17:00


Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Ревуцького, 5-А:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 20:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя     не працює

   м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54 Б
   м. Київ, вул. Ревуцького, 5А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)

+38 (044) 591 50 20, +38 (067) 406 42 43
info@mci.ua
Договір оферти


Офіційна сторінка МЦ «ІНГО» на Фейсбуці


Втомились від телефонних розмов?

Пишіть нам в месенджери за посиланнями нижче:

  Viber Telegram Telegram-bot - отримати документи Facebook


Ліцензія МОЗ України АЕ №281613 від 11.12.2013     ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НАША РОДИНА"

baner