➜ Врач кардиолог - консультация кардиолога в клинике Инго (Киев)

Вхід


Реєстрація на сайті

Кардіологія

Напрямок:
Напрямок:

У сучасному світі хвороби серця і системи кровообігу не тільки стали більш частими, але і значно «помолодшали». Якщо раніше серцеву аритмію, ішемічну хворобу, інфаркти та інсульти діагностувати можна було лише у людей поважного віку, то наразі все частіше пацієнтами кардіологів стають особи 30 років і молодше. Саме тому своєчасне звернення до кардіолога може стати запорукою успішного лікування без трагічних наслідків для кожного.

Сучасна кардіологія сьогодні має можливість пропонувати компетентну діагностику і кваліфіковану лікувальну допомогу всім пацієнтам з порушеннями серцево-судинної системи.

Консультація кардіолога в Києві - перший крок на шляху до виявлення патологій серця.

Якщо у вас з'явилися хоча б перші ознаки порушення серцево-судинної діяльності (біль в грудній клітині, зміна серцевого ритму, коливання артеріального тиску, задишка, набряки, запаморочення, головний біль або біль у грудній клітині, зміна кольору обличчя), вам терміново необхідна кваліфікована консультація лікаря-кардіолога. Саме він проведе індивідуальну оцінку стану серцево-судинної системи пацієнта і виявить будь-які її порушення ще на початковій стадії. Уже на першій консультації пацієнту будуть запропоновані різні способи діагностики, які допоможуть створити найповнішу картину про стан здоров'я пацієнта.

УЗД серця — популярна процедура в діагностиці серцево-судинної системи.

Ехокардіограма — один з найбільш ефективних методів діагностики для виявлення порушень роботи серця і судин за допомогою ультразвуку. Завдяки використанню цієї методики, вдається виявити більшу частину причин виникнення серцевих захворювань. Це і ішемічна хвороба, і порок серця, і серцево-судинна недостатність, і гіпертонія. Високоточна ехокардіографія також допомагає оцінити стан серцевих клапанів, серцевого м'яза, ризик виникнення тромбів, пухлин і ступінь ураження серця після інфаркту.

Процедура ЕхоКГ (УЗД серця) виконується за допомогою сучасного цифрового УЗД сканера — LOGIQ P5. Це унікальні можливості для отримання високоякісних зображень і подальшої їх обробки в комфортних умовах як для пацієнта, так і для лікаря.

Кардіограма в Києві — вірність діагностичним традиціям кардіології.

Класичне діагностичне дослідження серця — електрокардіографія (ЕКГ) знайома всім. Проста в проведенні і максимально інформативна, вона дає можливість з великою точністю визначити частоту серцевих скорочень і ритм серця, виявити ознаки кисневого голодування або починаються потовщення окремих відділів серця. Кардіограму призначають при підозрі у пацієнта інфаркту, ішемічної хвороби серця, аритмії, перед операцією, в зв'язку з ендокринними змінами організму, при явних склеротичних явищах і в багатьох інших випадках.

Серцева аритмія — успішне лікування можливе.

Систематичне порушення ритмів серця називають аритмією. Виділяють кілька видів серцевої аритмії:

  • Тахікардія (прискорене серцебиття: понад 100 уд. / Хв. В стані спокою)
  • Брадикардія (сповільнене серцебиття: менше 60 уд. / Хв.)
  • Екстрасистолія (позачергові скорочення серця)
  • Миготлива аритмія (безладні скорочення серця)

Лікування аритмій насправді вважається одним з найскладніших розділів кардіології. Запорукою правильного і ефективного призначення лікування є своєчасна діагностика та виявлення основних причин, які провокують серцеву аритмію. Це можуть бути як неправильний спосіб життя (паління, зловживання алкоголем), так і порушення функцій щитоподібної залози або серцева недостатність.

Сьогодні досвідчений кардіолог має можливість, використовуючи сучасні методи медичних досліджень, визначити причину, через яку пацієнт страждає від задишки, запаморочення, раптової непритомності, порушення серцебиття, і скласти конструктивний план проведення лікувальних заходів. Тому, маючи в арсеналі як консервативні медикаментозні методи лікування, так і хірургічні, можна з упевненістю стверджувати, що успішне лікування аритмії реально. А який з методів стане найбільш ефективним — вирішувати лікарю і пацієнту на прийомі.

Пройти повне кардіологічне обстеження в Києві пропонують багато медичних центрів. Ми ж рекомендуємо звернутися до нас, тому що:

  • пропонуємо консультації компетентних і досвідчених лікарів-професіоналів;
  • маємо сучасне діагностичне обладнання;
  • маємо підтримкою власної лабораторії;
  • надаємо послуги високої якості;

Ваше міцне здоров'я — наша головна задача і мета.


НАЗАД


записатися на прийом

Лікарі

Всі лікарі

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення
Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner