Программы медицинского обслуживания МЦ Инго

Програми

Програма для дітей «Аденоїдні вегетації»

На жаль, з проблемою аденоїдів у дітей знайомі багато батьків. Дитині важко дихати, особливо вночі, після сну дитина встає стомлений, бувають головні болі, кашель, часто хворіє. Якщо аденоїди не лікувати, розвиток хвороби може привести до несприятливих наслідків. Фахівці медичного центру «Інго» розробили спеціальний пакет послуг який допоможе вашій дитині впоратися з цим недугом. Замовте пакет зі знижкою!

Абонемент «Педіатр на рік»

Дитина — це постійно зростаюча людина, яка активно пізнає світ і розвивається, хоч ще і маленька. На кожному віковому етапі її організм має певні особливості. У період від народження до 18 років дитина неодноразово зустрічається з різними кризами, її потреби в кожному окремому віці різні, з плином часу вона зустрічається з новими колективами, а з ними і з новими інфекціями. Розумові навантаження з часом збільшують свою інтенсивність, і їй з цим треба якось справлятися. І звичайно ж, протягом усього періоду дорослішання їй необхідна професійна допомога і постійна підтримка дитячих фахівців, яка може бути забезпечена з комфортом за допомогою програми спостереження за дитиною — Абонемент «Педіатр на рік» від 6 місяців до 18 років. Придбавши цю програму, Ви купуєте абонемент для своєї дитини на якісне медичне обслуговування протягом року, і Ви завжди маєте можливість перебувати на зв'язку з лікуючим лікарем будь-яким із зручних способів зв'язку.

Програма «НОВІ Чек-Апи для дітей»

НОВІ Чек-Апи для дітей — пропозиція діє на постійних основах. Придбати Чек-Апи для Вашої дитини за спеціальними цінами можливо починаючи з 1-го січня 2019 року. Скористайтесь пропозицією з економією для гаманця та турботою про здоров'я Вашого малюка!

Програма «Перший крок» (від 0 до 12 міс)

Перший рік життя — це вкрай важливий і відповідальний період в житті дитини і батьків. Дитина вимагає ретельного і грамотного щомісячного спостереження педіатра, а іноді — огляди вузьких фахівців. Тим батькам, які хочуть завжди бути спокійними за здоров'я свого малюка — пропонуємо придбати програму спостереження за дитиною «Перший крок» від народження до 12 місяців. Ви не тільки отримаєте розпланований розклад візитів до дитячих лікарів, а й можливість у будь-який час поставити запитання своєму лікарю.

Програма «Другий крок» (від 1 до 7 років)

У період від 1 року до 7 років дитина починає інтенсивно пізнавати світ, тягнеться до нових знань, активно цікавиться всім, що його оточує. Це час, коли малюк змінюється і дорослішає, починає проявляти себе в соціумі - в дитячому садку або в школі. В цей час ваша дитина потребує спостереження педіатра і регулярних оглядах вузьких фахівців. Планові і позапланові візити до лікаря можуть стати легше і комфортніше завдяки програмі спостереження за дитиною «Другий крок» для дітей від 1 року до 7 років.

Програма «Третій крок» (від 7 до 14 років)

У період від 7 до 14 років відбувається підготовка дитячого організму до періоду дорослішання і настання статевої зрілості. Саме в цьому віці «дитячі хвороби» поступово відходять, але інтенсивні шкільні навантаження можуть стань причиною нових проблем в стані здоров'я дитини. Для необхідного контролю правильного розвитку, найкращим рішенням буде придбати програму спостереження за дитиною «Третій крок» для дітей від 7 до 14 років.
Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Контактна інформація

Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Велика Васильківська, 54-Б:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 21:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя   09:00 – 15:00


Графік роботи Медичного центру «ІНГО» на вул. Ревуцького, 5-А:


Понеділок–п'ятниця   08:00 – 20:00
Субота    09:00 – 18:00
Неділя     не працює

   м. Київ, вул. Велика Васильківська, 54 Б
   м. Київ, вул. Ревуцького, 5А (заїзд з вулиці Михайла Кравчука)

+38 (044) 591 50 20, +38 (067) 406 42 43
info@mci.ua
Договір оферти


Втомились від телефонних розмов?

Пишіть нам в месенджери за посиланнями нижче:

  Viber Telegram Telegram-bot - отримати документи Facebook


Ліцензія МОЗ України АЕ №281613 від 11.12.2013     ТОВ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НАША РОДИНА"

baner