Программы медицинского обслуживания МЦ Инго

Вхід


Реєстрація на сайті

Програми та чек-апи

Програма базового медичного огляду "Лайт Чек Ап" для чоловіків

Ця програма дозволить вам провести базовий скрінінг свого організму в найкоротший строк, в одному місці, в зручний для вас час, включаючи вихідні дні. В програму "Лайт Чек Ап" включені лише найнеобхідніші обстеження основних органів, що дозволяють діагностувати, чи є якись проблеми в організмі, чи ні, і що потребує додаткової уваги. До кінця 2019 року діє спеціальна ціна.

Програма «Чек-Ап Передопераційний» для чоловіків

Програма комплексного обстеження для чоловіків та жінок які готуються до операці', передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозицію.

Програма «Активний спосіб життя» для чоловіків, що займаються спортом

Програма комплексного обстеження для чоловіків, що займаються спортом, передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозицію.

Програма «Турбота про батьків» для чоловіків від 50 років

Програма комплексного обстеження людей старшого віку, а саме для чоловіків від 50 років передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозиція.

Програма «Чоловіче здоров'я» (обстеження на ЗПСШ)

Програма комплексного обстеження на ЗПСШ для чоловіків передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозиція.

Програма комплексного обстеження чоловіків від 40 років

Программа комплексного обследования мужчин от 40 лет - это программа, которая предусматривает рациональный комплекс обследований, доступный формат рекомендаций, специальное ценовое предложение.

Програма комплексного обстеження чоловіків до 40 років

Програма комплексного обстеження чоловіків до 40 років - це програма, яка передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозицію.

Мережа Клінік Інго

Залиште нам повідомлення

Залишити попередню заявку на прийом Ви можете через окрему форму. Виберіть лікаря
Відправити
Корисна інформація

Ми турбуємось про Ваше здорове майбутнє та допомагаємо знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

В усіх клініках "ІНГО" діють єдині тарифи.

Публічний договір оферти
baner