Программы медицинского обслуживания МЦ Инго

Вхід

Або
Реєстрація на сайті Відновити пароль

Програми та чек-апи

Програма базового медичного огляду "Лайт Чек Ап" для чоловіків

Ця програма дозволить вам провести базовий скрінінг свого організму в найкоротший строк, в одному місці, в зручний для вас час, включаючи вихідні дні. В програму "Лайт Чек Ап" включені лише найнеобхідніші обстеження основних органів, що дозволяють діагностувати, чи є якись проблеми в організмі, чи ні, і що потребує додаткової уваги. До кінця 2019 року діє спеціальна ціна.

Програма «Чек-Ап Передопераційний» для чоловіків

Програма комплексного обстеження для чоловіків та жінок які готуються до операці', передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозицію.

Програма «Активний спосіб життя» для чоловіків, що займаються спортом

Програма комплексного обстеження для чоловіків, що займаються спортом, передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозицію.

Програма «Турбота про батьків» для чоловіків від 50 років

Програма комплексного обстеження людей старшого віку, а саме для чоловіків від 50 років передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозиція.

Програма «Чоловіче здоров'я» (обстеження на ЗПСШ)

Програма комплексного обстеження на ЗПСШ для чоловіків передбачає раціональний комплекс обстежень, доступний формат рекомендацій, спеціальну цінову пропозиція.

Програма комплексного обстеження чоловіків від 40 років

Программа комплексного обследования мужчин от 40 лет - это программа, которая предусматривает рациональный комплекс обследований, доступный формат рекомендаций, специальное ценовое предложение.